TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİSİ PARK 328 AVMDE AÇILDI

TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİSİ PARK 328 AVMDE AÇILDI Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Park 328 AVMde açıldı. Serginin açılışına Vali
“TARIM VE İNSAN” FOTOĞRAF SERGİSİ PARK 328 AVM’DE AÇILDI


“Tarım ve İnsan” Fotoğraf Sergisi Park 328 AVM'de açıldı. Serginin açılışına Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Serginin açılış kurdelesi Vali Kerem Al ve protokol mensupları tarafından kesildi. Serginin hayırlı olmasını dileyen Vali Al, açılışın ardından sergiyi gezerek eserler hakkında bilgi aldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam Vali Kerem Al’a verdiği bilgilerde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2016 yılında 8.’sini düzenlenen Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasının temasının “Çiçek ve Çocuk” olduğunu ifade ederek, 6 kategoride düzenlenen yarışmaya 529 katılımcının 2 Bin 317 eserle katıldığını ve bu eserler arasında 120’sinin sergileme ve albüm çalışması için seçildiğini kaydetti.

“Tarım ve İnsan” Fotoğraf Yarışmasında sergilenmeye değer bulunan eserlerden oluşan sergi, 3 gün boyunca açık kalacak.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları