TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİMİZ AÇILDI Tarım ve

TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİMİZ AÇILDI Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Park 328 AVMde açıldı. Serginin açılışına Vali Kerem Al Osmaniye
TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİMİZ AÇILDI

“Tarım ve İnsan” Fotoğraf Sergisi Park 328 AVM'de açıldı. Serginin açılışına Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Serginin açılış kurdelesi Vali Kerem Al ve protokol mensupları tarafından kesildi. Serginin hayırlı olmasını dileyen Vali Al, açılışın ardından sergiyi gezerek eserler hakkında bilgi aldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürümüz İbrahim Sağlam Vali Kerem Al’a verdiği bilgilerde, tarımın ve toprağın önemi konusunda duyarlılığın geliştirilmesi, tarımsal gelişmeler ile tarım, doğa, çevre ve insan ilişkilerini, estetik ve öznel bakış açılarıyla belgesel olarak arşivlerde yerini almasını sağlamak amacıyla düzenlenen Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan eserler 81 ilde düzenlenen sergilerle vatandaşlarımızın beğenisine sunulduğunu belirtti. İl Müdürümüz İbrahim Sağlam, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2016 yılında 8.’sini düzenlenen Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasının temasının “Çiçek ve Çocuk” olduğunu ifade ederek, 6 kategoride düzenlenen yarışmaya 529 katılımcının 2 Bin 317 eserle katıldığını ve bu eserler arasında 120’sinin sergileme ve albüm çalışması için seçildiğini kaydetti.

“Tarım ve İnsan” Fotoğraf Yarışmasında sergilenmeye değer bulunan eserlerden oluşan sergimiz, 3 gün boyunca açık kalacak.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları