ŞEHİT POLİS MEMURU MEHMET ÜNALDI OSMANİYENİN KIRMACILI

ŞEHİT POLİS MEMURU MEHMET ÜNALDI OSMANİYENİN KIRMACILI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLDİ Şanlıurfada Şehirlerarası Otobüs Terminalinde kimlik kontrolü
ŞEHİT POLİS MEMURU MEHMET ÜNALDI OSMANİYE’NİN KIRMACILI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Şanlıurfa’da Şehirlerarası Otobüs Terminalinde kimlik kontrolü yapılan şahıs tarafından açılan ateş sonucu şehit düşen Polis Memuru Mehmet Ünaldı, Osmaniye Merkez’e bağlı Kırmacılı Köyü Gültepe Mahallesi'nde toprağa verildi.

Şehit Polis Memuru Mehmet Ünaldı için törene; Vali Vekili ve Vali Yardımcısı Dr. M.H. Nail Anlar, Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu, Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Garnizon Komutan Vekili Topçu Albay Mehmet Rauf Kocatürk, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, polisler, askerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müftüsü Ramazan Çortul tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından, Şehit Polis Memuru Mehmet Ünaldı‘nın cenazesi köy mezarlığına defnedildi. Şehidin tabutu üzerinde sarılı olan Türk Bayrağı, şehidin eşi Vildan Ünaldı’ya, Vali Vekili Dr. M.H. Nail Anlar tarafından verildi.

Cenaze töreninin ardından, Vali Vekili Dr. M.H. Nail Anlar ve protokol mensupları şehidin ailesine başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları