Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun İlçemizde köy

Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun İlçemizde köy muhtarları ile bir araya geldi. Ziyaretinin ilk bölümünde Kaymakamlığımızı ziyaret eden Sayın
Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İlçemizde köy muhtarları ile bir araya geldi. Ziyaretinin ilk bölümünde, Kaymakamlığımızı ziyaret eden Sayın Valimiz, bir süre önce İlçemizde göreve başlayan Sayın Kaymakamımız Cuma Kılınç'a başarılar diledi. Ziyaret sırasında Sayın Kaymakamımız Cuma Kılınç, Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun'a ilçenin genel durumu hakkında bilgi verdi.

Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun daha sonra köy muhtarları ile bir araya geldi. Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun'un yanı sıra, Sayın Kaymakamımız Cuma Kılınç, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Hasanbeyli Belediye Başkanı Alpaslan Koca, Kamu Kurum Amirleri ve il genel meclisi üyeleri katıldı.

Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, köylerimizin talep ve sorunlarını köy muhtarlarından dinlemek ve çözüm aramak amacıyla toplantının düzenlendiğini ifade ederek sözü köy muhtarlarına verdi.

Köylerin ihtiyaç, sorun ve taleplerinin muhtarlar tarafından dile getirildiği toplantının sonunda konuşan Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, taleplerin değerlendirildiğini, imkânlar elverdiği ölçüde ihtiyaçların karşılanması, sorunların çözülmesi için tüm kurumlar ile birlikte çalışıldığını kaydetti. Önceliğin acil sorunlar ve ihtiyaçlara verildiğini belirten Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, hizmetlerin yapılmasında birlik ve beraberlik içinde olmanın ve elbirliği ile hareket etmenin önemini vurguladı.

Sözlerinin devamında, özellikle su kullanımı konusunun altını çizen Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, "Su kaynağını zenginleştirmek, ilave kaynaklar getirmek su konusundaki sorunun çözülmesi için tek başına yeterli değil. Özellikle suyun iyi idare edilmesi lazım ki etkili, verimli bir şekilde suyu kullanabilelim. Bu konuda özel bir hassasiyet göstermelerini muhtarlarımızdan rica ediyorum" diye konuştu.

Ziyaretinin devamında, Hasanbeyli Emniyet Amirliği Hizmet Binası ve Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi inşaatlarında incelemelerde bulunarak bilgi alan Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, programının sona ermesinin ardından İlçemizden ayrıldı.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları