Osmaniye 11. Kalkınma Planı İstişare Toplantıları Kamu

Osmaniye 11. Kalkınma Planı İstişare Toplantıları Kamu ve özel kesim kuruluşları üniversite ile sivil toplum örgütlerinin katkılarıyla

Osmaniye 11. Kalkınma Planı İstişare Toplantıları KamuOsmaniye 11. Kalkınma Planı İstişare Toplantıları
Kamu ve özel kesim kuruluşları, üniversite ile sivil toplum örgütlerinin katkılarıyla hazırlanan Onuncu Kalkınma Planının kapsadığı dönem (2014-2018) tamamlanmak üzeredir. On Birinci Kalkınma Planı hazırlıkları 2019-2023 dönemini kapsamak üzere başlatılmıştır.

Söz konusu plan hazırlıkları kapsamında, Resmi Gazete’de yayımlanan 29.07.2017 Tarihli ve 30138 Sayılı 2017/16 Sayılı Başbakanlık Genelgesi gereğince merkezi düzeyde gerçekleştirilen Özel İhtisas Komisyonları ve istişare toplantılarının yanında yerel paydaşların, kadınların, gençlerin ve doğrudan vatandaşların kalkınma planı sürecine dâhil olması önem taşımaktadır.

Bu bağlamda Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) koordinasyonunda, 13/02/2018 Salı günü aşağıda belirtilen saatlerde Osmaniye Öğretmenevi’nde ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde 11. Kalkınma Planı İstişare Toplantıları düzenlenecektir. Program kapsamında, toplumun farklı kesimlerinden katılımcıların yer aldığı genel katılımlı toplantının yanı sıra kadınlar ve gençlere yönelik farklı toplantılar düzenlenecektir.

http://www.dogaka.gov.tr/duyuru-detay.asp?M=2&Medya=guncel-duyurular&D=2814&Duyuru=osmaniye-11-kalkinma-plani-istisare-toplantilari
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları