HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI 10.02.2018 CUMARETESİ

-

HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI 10.02.2018 CUMARETESİ Tüysüzspor Düziçi Olimpikspor Saat:14.00 Cevdetiye 4. Nolu Saha 1. Amatör 16.Hft Kadirli

HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI 10.02.2018 CUMARETESİ



HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI
10.02.2018 CUMARETESİ
Tüysüzspor –Düziçi Olimpikspor Saat:14.00 Cevdetiye 4. Nolu Saha
1. Amatör (16.Hft)
Kadirli spor- Düziçi Belediyespor Saat:14.00 Kadirli Sentetik 2
1. Amatör (16.Hft)
Toprakkale Gençler –Arslanpınarı Saat:14.00 Yüksel Uluğ stadı 1. Amatör (16.Hft)
Osmaniye İdm. Yurdu-Anadolu Gençlik Saat:15.00 Merkez Sentetik
2. Amatör (3.Hft)
Kadirli Savrun- Karaçay gençlik Saat:15.00 Kadirli Sentetik 1 U-15 (3.Hft)
11.02.2018 PAZAR
Osmaniye Demirspor – Forget gençlik Saat:12.00 Merkez Sentetik BAYANLAR 2. LİG
Bahçe spor-Kadirli Savrun spor Saat:14.00 Bahçe Stadı 1. Amatör (16.Hft)
Cevdetiyespor- Site spor Saat.14.00 Cevdetiye 4 nolu
1. Amatör(16.Hft)
Osmaniye İdm. Yurdu-Arslanpınarı Saat:14:00 Cevdetiye 1 nolu U-15 (3.Hft)
Tüysüz Gen. Birliği –Zorkun spor Saat:14.00 Yüksel Uluğ stadı
2. Amatör (3.Hft)
Kadirli İdman Yurdu- Karaçay Gençlik Saat:14.00 Kadirli sentetik 1
2. Amatör (3.Hft)
Yeşilovaspor- Önder spor Saat:14.00 Hasan bey tesisleri
2. Amatör (3.Hft)
Endüstri Meslek Lis.-Korkutata Üniver Saat:15.00 Merkez sentetik
1. Amatör (16.Hft)
Osmaniyespor FK- Anadolu gençlik Saat:15.00 OKÜ stadı U-15 (3.Hft)

12.02.2018 PAZARTESİ
7 Mart Kadirlidemir- End. Meslek lisesi Saat:15.00 Kadirli Sentetik 1 U-15 (3.Hft)
13.02.2018 SALI
Korkutata Üniver- Düziçi olimpik Saat:14.00 OKÜ Stadı U-19 (19.Hft)
OsmaniyesporFK-Toprakkale gençler
Saat:15:00 Merkez sentetik U-19 (19.Hft)
14.02.2018 ÇARŞAMBA
Karaçay Gençlik- Endüstri Meslek Saat 15:00 Merkez sentetik U-19 (19.Hft)
Site spor- Önder spor Saat 18:00 Merkez Sentetik U-17 (2.Hft)
15.02.2018 PERŞEMBE
7 Mart Kadirli Demir- Korkutata ünv. Saat:15.00 Kadirli Sentetik 1 U-17 (2.Hft)
Düziçi Belediye- Osmaniye İdm. Yurdu Saat:15.00 Düziçi Sentetik U-17 (2.Hft
Osmaniyespor FK-Topkale Genç. Bir Saat:15.00 Merkez Sentetik U-17 (2.Hft)
Tüysüz Genç Birl- Endüstri Mes. Lis Saat:15.00 Cevdetiye 4 nolu U-17 (2.Hft)
Cevdetiyespor- Zorkunspor Saat:15.00 Hasanbey Tesisleri U-17 (2.Hft)
16.02.2018 CUMA
Zorkunspor –Tüysüz spor Saat :15.00 Merkez Sentetik U-15 (3.Hft




Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir