ZORKUN YAYLASINDA HAZIRLIKLAR TAMALANDIOsmaniyenin Zorkun

ZORKUN YAYLASINDA HAZIRLIKLAR TAMALANDIOsmaniyenin Zorkun Yaylasında da Ramazan Bayramı hazırlıkları tamamlandı. Zorkunda sezonun başlaması ile Ramazan
ZORKUN YAYLASI'NDA HAZIRLIKLAR TAMALANDI

Osmaniye’nin Zorkun Yaylası’nda da Ramazan Bayramı hazırlıkları tamamlandı. Zorkun’da sezonun başlaması ile Ramazan Bayramı'nın birbirine denk gelmesi çalışmaları daha da hızlandırdı. Osmaniye Merkez'de yapılan bayram hazırlıklarının yanı sıra Zorkun ve ona bağlı yaylalarda da çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Bozulan yolların bir kısmı tesviye yapılıyor, bir kısmı asfaltlanıyor. Çöpler toplanıyor, haşere-sinek ve böceklere karşı ilaçlamalar yapılıyor. Bozulan su boruları tamir ediliyor.

"ZORKUN BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR YAYLA"

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Zorkun Yaylası'nda yeni sezonun başladığını ve tüm imkânları ile Zorkun’a bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerini götüreceklerini söyledi. Şu anda Zorkun’da yeni sezon hazırlıkları ile birlikte bayram hazırlıklarını da yaptıklarını belirten Başkan Kara, “Zorkun bizim için önemli bir yayla. Buraya tüm hizmetlerimizi imkânlarımız ölçüsünde aktarmaya çalışıyoruz. Zorkun’da hizmet binamızı yeniledik. İtfaiye, zabıta, su arıza, vezne, idari ekiplerimiz şu anda hizmet vermeye başladı. Yolarımızı tamir ediyoruz. Ana arter yollr valiliğimiz ile işbirliği içinde yapıldı. İnşallah iyi bir yayla sezonu geçiririz. Buradan tüm yayla sakinlerimizin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları