Yaz spor okullarına yoğun ilgi

İbrahim EMÜLOSMANİYE, OSMANİYE Belediyesi tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenecek olan 'Yaz Spor Okulları'na k

 Yaz spor okullarına yoğun ilgiİbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
OSMANİYE Belediyesi tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenecek olan 'Yaz Spor Okulları'na kayıtlar devam ederken, yoğun ilgi gösteriliyor. Okulların tatil olması ile birlikte Osmaniye'nin Mutlu Çocukları, Osmaniye Belediyesi girişinde kurulan stantlarda kayıtlarını velileri ile birlikte yaptırmaya başladılar. Tamamen ücretsiz olan ve 30 Hazirana kadar devam edecek kayıtlarda öğrencilerden sadece sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopileri ve veli izin belgesi isteniyor.

"Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin" sloganı ile düzenlenen, Osmaniye Belediyesi Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın bu yıl sekizincisi yapılacak. Osmaniye Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk Projesi olan 7 – 14 yaş arası çocuklarımıza yönelik Yaz Spor Okulları basketbol, futbol, voleybol, su kanosu, okçuluk, çim hokeyi, tırmanma, dart, izcilik, bocce, badminton, branşlarında açılacak. Bu branşlara kayıt olan öğrencilere 11 Temmuz- 12 Ağustos arasında Osmaniye Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi tarafından görevlendirilecek uzman eğitmenler tarafından eğitimler verilecek.

Osmaniye Belediyesi 8.Yaz Spor Okullarında, tüm öğrencilere belediye tarafından tişört, şort, şapka ve çorap hediye edilecek ve belli noktalardan servis imkanı sağlanacak.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları