YARALI HALDE BULUNAN YAVRU TİLKİ, TEDAVİ ALTINA ALINDI

OSMANİYE'nin Toprakkale ilçesinde Ali Mantar tarafından, bahçe kesim işi sırasında, ayağından ve gözünden yaralı halde bulunan yavru tilki, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'nde tedaviye alındı.

YARALI HALDE BULUNAN YAVRU TİLKİ, TEDAVİ ALTINA ALINDIOSMANİYE (DHA) - OSMANİYE'nin Toprakkale ilçesinde Ali Mantar tarafından, bahçe kesim işi sırasında, ayağından ve gözünden yaralı halde bulunan yavru tilki, Doğa Koruma Ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'nde tedaviye alındı.

Oduncu Ali Mantar, İlçeye bağlı Tepe Mahallesi'nde bahçe kesimi yaptığı sırasında, bir gözü kör ve bir ayağı topallayan yavru bir tilki ile karşılaştı. Ölmek üzere olan tilkiyi alan Mantar, hayvana su içirip yiyecek vererek kendine gelmesini sağladı. Yaralı yavru tilkiye bir süre bakan oduncu daha sonra tedavisinin yapılması için Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplere teslim etti.

Osmaniye Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü Yaban Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'nde veteriner hekim tarafından tedaviye alınan yavru tilki, iyileşmesinin ardından tekrar doğaya bırakılacak.

Süper Lig'de bu hafta alınan sonuçların ardından sizce hangi takım şampiyon olur? #Besiktaş #Galatasaray #Fenerbahçe #Trabzonspor

— Haberler (@Haberler) November 8, 2021

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri Haberi KaydetYorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››YARALI HALDE BULUNAN YAVRU TİLKİ, TEDAVİ ALTINA ALINDI - HaberlerSon Dakika Haberleri İç çamaşırlarını toplamak için balkona çıkan kız, eksik olduklarını görünce hemen polisi aradı Mahrem görüntüleri sızan çifti ilçeden kovdular! Belediyedeki sözde mahkeme ile ilgili inceleme başlatıldı Zehirlenen herkes aynı sudan içmiş! Yetkililer çareyi şebeke suyunu kesmekte buldu Genç kadın ortalığı birbirine kattı! Önce araçların önüne uzandı, sonra denize atladı ATM'ye para çekmeye giden adam 600 bin TL'yi görünce dili tutuldu: Benim için 10 saniyeliğine dünya durdu IC3PEAK kimdir? Ic3peak hangi ülkenin grubu, şarkıları neler?
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları