VALİ YILMAZ, HELİKOPTERLE TRAFİK DENETİMİNE KATILDI

OSMANİYE Valisi Erdinç Yılmaz, il genelinde jandarma ve polis ekiplerince gerçekleştirilen yol kontrol ve uygulamalarını helikopterle denetledi.

VALİ YILMAZ, HELİKOPTERLE TRAFİK DENETİMİNE KATILDIOSMANİYE (DHA) - OSMANİYE Valisi Erdinç Yılmaz, il genelinde jandarma ve polis ekiplerince gerçekleştirilen yol kontrol ve uygulamalarını helikopterle denetledi.

Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ile birlikte helikopterle havalanan Vali Yılmaz, ana arterlerdeki trafik yoğunluğu ve kontrol noktalarındaki çalışmaları inceledi.

Osmaniye-Kadirli İl Yolu, Kadirli-Kozan İl Yolu, Osmaniye-Gaziantep Otoyolu ve D-400 Osmaniye Gaziantep Karayolunda Helikopterle havadan yapılan denetimde kusuru tespit edilen araçlar Jandarma ve polis kontrol noktalarına bildirildi ve kusurlu sürücülere idari para cezası uygulandı.

Trafik akışını yerinde izlemek ve olası sıkıntıları yerinde görmek için denetim yaptıklarını söyleyen Vali Erdinç Yılmaz, trafik kazalarının en aza indirilmesi, vatandaşın can ve mal kayıplarının önlenmesi, sağlıklı bir seyahat ve ulaşımın sağlanması amacıyla denetimlerin gerçekleştirildiğini söyledi.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Beyoğlu'nda parkta ölü bulundu

Konya'da haber alınamayan imam lojmanında ölü bulundu

Aracı ile adliyeye giriş yapan avukat, hakkında haciz işlemi başlattığı kişi tarafından bacağından vuruldu

Yorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››VALİ YILMAZ, HELİKOPTERLE TRAFİK DENETİMİNE KATILDI - HaberlerÇok Okunan HaberlerSon Dakika Haberleri Hollanda medyası Türk SİHA'larının yeni müşterisini yazdı: Sıradaki ülke Litvanya AK Partili vekil Hacı Özkan: Aslında üniversitelilere 250 lira vermemiz gerekiyor, ama biz 650 lira veriyoruz Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nda görevden alma ve yeni atama kararları Bu kadarına da pes! Vatandaşın verdiği parayı beğenmeyen taksici, üşüyen çocuk ve annesini arabaya almadı Başörtülü pozunu paylaşan Aycan Yanac, kendisini eleştiren takipçisini ifşa etti Karsu kimdir? Karsu kaç yaşında, nereli? Karsu Dönmez biyografisi!
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları