Türk Kızılaydan öğrencilere kırtasiye desteği

Türk Kızılay Kadirli Şube Başkanlığınca öğrencilerine okul çantası ve kırtasiye desteğinde bulunuldu.

Türk Kızılaydan öğrencilere kırtasiye desteğiTürk Kızılay Kadirli Şube Başkanlığınca öğrencilerine okul çantası ve kırtasiye desteğinde bulunuldu.

Şube Başkanı Zafer Biçer, gazetecilere, köy okullarındaki öğrencilere destek vermeyi sürdürdüklerini söyledi.

Belirlenen 50 öğrenciye okul çantası ve kırtasiye seti dağıttıklarını dile getiren Biçer, "Çocukların yüzlerindeki mutluluk ve sevinç bizleri de mutlu etti." dedi.

Hediyelerini alan öğrenciler Türk Kızılaya teşekkür etti.

AA / Menderes Özat - Son Dakika Haberleri

Acı haberin ulaştığı Elazığlı şehidin baba ocağına Türk bayrakları asıldı

Yorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››Türk Kızılaydan öğrencilere kırtasiye desteği - HaberlerÇok Okunan HaberlerSon Dakika Haberleri Profesör, meme kanserinin en çok görüldüğü meslek grubunu paylaştı! Hostesler ilk sırada Son Dakika: Yunanistan'ın Girit Adası'nda 6.2 büyüklüğünde deprem! Türkiye'den de hissedildi Plakasız motoruyla giderken polis sürpriziyle karşılaştı! Ceza miktarını duyunca fenalık geçirdi Bina yıkımı sırasında korku dolu anlar! Elektrik telleri patlamaya başladı, vatandaşlar etrafa kaçıştı NEF sahibi kim, NEF kimin? NEF yabancı mı, yerli mi?
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları