Trafik kazasında 7 kişi yaralandı

Osmaniye'de meydana gelen 3 farklı trafik kazasında 7 kişi yaralandı.

Trafik kazasında 7 kişi yaralandıOsmaniye'de meydana gelen 3 farklı trafik kazasında 7 kişi yaralandı.
Alınan bilgiye göre Osmaniye'den Kadirli istikametine seyir halindeki Y.B.(66) idaresindeki otomobil Koçyurdu köyüne geldiğinde direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı. Meydana gelen kazada araç şoförü Y.B. ile araçta yolcu olarak bulunan Z.G.(53), Ş.B.(61) ve M.B(74) hayati tehlikeleri bulunmayacak şekilde yaralandılar.
Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde E 90 Otoyolunda Gaziantep'ten Osmaniye'ye seyir halinde olan H.A.(51) idaresindeki komyon ile aynı yönde seyir halinde olan ve sürücülüğünü F.K(45) nın yaptığı kamyona arkadan çarptı. Çarpma sonucu H.A. idaresindeki kamyon sol şeride düştü. Bu esnada sol şeritte seyir halinde olan Y.A.(65) idaresindeki otomobil, sol şeride düşen kamyonun kasasına çarptı. Meydana gelen kazada H.A. yönetimindeki araçta bulunan şoför H.A. ve araçta yolcu olarak bulunan C.A.(20) hayati tehlikeleri bulunmayacak şekilde yaralandı.
Düziçi ilçesi Bostanlar köyü sınırları içerisinde, Bostanlar köyünden Düziçi ilçesine seyir halinde olan E.K.(27) idaresindeki otomobil bir anlık dikkatsizlik sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yaptı. Meydana gelen kazada araç sürücüsü E.K. hafif şekilde yaralandı.
Kazalarla ilgili soruşturma başlatıldı. Aydın Deniz
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları