TEOG seferberliği başlattılar

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bulunan Kadirli İmam Hatip Ortaokulunda okul idarecileri ve öğretmenler tarafından TEOG toplantısı düzenlendi.

TEOG seferberliği başlattılarOsmaniye'nin Kadirli ilçesinde bulunan Kadirli İmam Hatip Ortaokulunda okul idarecileri ve öğretmenler tarafından TEOG toplantısı düzenlendi.
Nisan ayında yapılacak olan TEOG sınavları için sınava girecek olan 8. sınıf öğrenci velilerine yönelik toplantı düzenlenerek, birinci TEOG sınav sonuçları en ince ayrıntısına kadar değerlendirildi.
Okul Müdürü Halil İbrahim Tamer ve öğretmenler tarafından TEOG sistemi hakkında yeniden bilgilendirme yapılarak bu süreçte velilerin de öğrenciler üzerindeki etkisine değinildi. Hafta sonu düzenleyecekleri kurslara öğrencilerin mutlaka katılmasını bu süreçte öğrencilerin kendilerini sadece derslere motive olmalarını isteyerek velilere önemli bilgiler verdi.
Okul Müdürü Tamer yaptığı değerlendirmede, İnşallah bu yıl hedefimiz daha da yüksek, başarılı ve dinamik Eğitimci kadromuzla siz velilerimizin iştiyakı ve öğrencilerimizin de gayretleriyle bu başarıyı daha da artıracak ve öğrencilerimiz hedefledikleri okullara gidecektir.  Eğitimde en önemli etken öğretmen-veli-öğrenci üçlü sacayağıdır. Bunun içinde her zaman görüşmek için okula gelebilirsiniz. Toplantıya gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum dedi. Kasım Karadağ
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları