Talihsiz Çift Minibüsünün Altında Kalmıştı... İbrahim ...

Osmaniye, Gaziantep, İbrahim Demir -

Talihsiz çift minibüsünün altında kalmıştı.

Talihsiz Çift Minibüsünün Altında Kalmıştı... İbrahim ...Talihsiz çift minibüsünün altında kalmıştı... İbrahim Demir iki aylık yaşam savaşını kaybetti

GAZİANTEP - Osmaniye'nin Cevdetiye Beldesinde ağustos ayında geçirdiği kaza sonucu yaralanan ve o günden beri tedavi gören 52 yaşındaki İbrahim Demir isimli vatandaş yapılan tüm müdahalelere rağmen sabah saatlerinde hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre Osmaniye'nin Cevdetiye Beldesinde 52 yaşındaki İbrahim Demir ile eşi Zübeyde Demir elektrikli bisiklet üzerinde seyir halindeyken ara sokaktan aniden çıkan dolmuşun çarpması sonucu yararlandılar. Kazanın ardından Zübeyde Demir, Osmaniye İbni Sina Hastanesi'nde kaldırılırken 2 gün süren tedavisinin ardından taburcu edildi. Durumu daha ağır olan İbrahim Demir ise yapılan ilk müdahalesinin ardından Gaziantep'teki özel bir hastaneye sevk edilir. Ağustos ayının 18'inden beri özel hastanede tedavi gören İbrahim Demir yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.
Otopsi için Gaziantep Adli Tıp Kurumuna getirilen Demir'in cenazesi yapılan otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere ailesine teslim edildi. Cenazeyi teslim alan yakınlarının defin işlemini Osmaniye asri mezarlıkta gerçekleştirecekleri belirtildi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir