Son dakika... Marmaris'te orman yangınları çalıştayı tamamlandı

Son dakika haberi: Muğla'nın Marmaris ilçesinde 'Orman Yangınlarını Önleme, Söndürme ve Yanan Alanların Restorasyonu' çalıştayı gerçekleştirildi.

Son dakika... Marmaris'te orman yangınları çalıştayı tamamlandıMARMARİS, MUĞLA (AA) - Muğla'nın Marmaris ilçesinde "Orman Yangınlarını Önleme, Söndürme ve Yanan Alanların Restorasyonu" çalıştayı gerçekleştirildi.

Marmaris Belediyesi ve Ahbap Derneği iş birliğiyle Armutalan Mahallesi'ndeki bir otelde düzenlenen çalıştaya, yedi üniversiteden öğretim üyeleri ve uzmanlar katıldı.

Çalıştay süresince akademisyenler ve uzmanlar, yanan bölgelerde incelemelerde bulundu.

İçmeler, Osmaniye ve Bayır mahallelerine giden katılımcılar, yanan ağaçları, toprağı ve yeniden yeşermeye başlayan bitkileri inceledi.

İki gün süren çalıştay, sunumlar ve yuvarlak masa toplantılarıyla sona erdi.

Çalıştayın sonuç bildirgesinin daha sonra açıklanacağı bildirildi.

AA / Sabri Kesen - Son Dakika Haberleri

Haberi KaydetYorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››Son dakika... Marmaris'te orman yangınları çalıştayı tamamlandı - HaberlerSon Dakika Haberleri Taksisine almadığı yolcuyu "kafana sıkarım" diyerek tehdit eden sürücüye ömür boyu men Anne babasını öldürüp intihar eden gencin arkadaşlarına "hoşça kalın" mesajı attığı ortaya çıktı Melih Gökçek'in acı kaybı! Kayınvalidesi 107 yaşında hayata gözlerini yumdu CHP'den İmamoğlu ve Karsu'nun yemek videosunun İBB tarafından karşılandığı iddialarına yanıt Yıllarca eşinin ihanetine uğrayan Berdan Mardini'den çok konuşulacak sözler: Çocuklarla otele gidip gece başka adamla yan odaya geçiyormuş Sancaktepe indirim çadırı nerede? İstanbul Sancaktepe çadırı son gün ne zaman, nerede, nasıl gidilir? Sancaktepe indirim çadırı ne zaman bitiyor?
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları