Son dakika haberi | Vakaların arttığı Osmaniye'de koronavirüs denetimi

Bir son dakika haberine göre Vakaların arttığı Osmaniye'de koronavirüs denetimi Denetimlere katılan Vali Erdinç Yılmaz, vaka sayılarını en alt seviyelere indirebilmek için aşı olunması gerektiğini söyledi Sağlık Bakanlığınca açıklanan koronavirüs haritasında 100 binde 184,67 oranla vaka sayılarının yükselişe...

Son dakika haberi | Vakaların arttığı Osmaniye'de koronavirüs denetimiOSMANİYE (İHA) - Vakaların arttığı Osmaniye'de koronavirüs denetimi

Denetimlere katılan Vali Erdinç Yılmaz, vaka sayılarını en alt seviyelere indirebilmek için aşı olunması gerektiğini söyledi

OSMANİYE - Sağlık Bakanlığınca açıklanan koronavirüs haritasında 100 binde 184,67 oranla vaka sayılarının yükselişe geçtiği Osmaniye'de denetimler devam ediyor. Denetimlere katılan Vali Erdinç Yılmaz, vaka sayılarını en alt seviyelere indirebilmek için aşı olunması gerektiğini söyledi.

Sağlık Bakanlığı tarafından haftalık olarak güncellenen insidans haritasında 100 binde 184,67 oranla vaka sayısının geçen haftaya göre yükseldiği Osmaniye'de, salgınla mücadele kapsamında göreve başladığı ilk günden itibaren sokağa inen Vali Erdinç Yılmaz, Kadirli ilçesinde esnafları ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında artan vaka sayılarına dikkat çekerek tedbirlere sıkı sıkıya uyulması konusunda da uyarılarda bulunan Vali Yılmaz, vaka sayılarını en alt seviyelere indirebilmek için aşı olunması gerektiğini söyledi.

Denetimlerinin ardından açıklama yapan Vali Erdinç Yılmaz, "Koronavirüsle mücadelemizi sürdürüyoruz. Denetimlerimize Kadirli ilçemizde devam ediyoruz. Artık şunu çok iyi biliyoruz ki, korona virüsle mücadelede başarılı olabilmemiz için öncelikle tedbirlere hassasiyetle uymaya devam etmeliyiz ve mutlaka aşılarımızı olmalıyız. Ancak bu şekilde bu virüsten kurtulabileceğiz. Bu mücadelede bütün Osmaniyeli hemşerilerimizden kurallara hassasiyetle uymalarını bekliyoruz. Hep birlikte, daha önce olduğu gibi vaka sayısını en alt seviyelere indirip, tamamen bitirmeyi hedefliyoruz. Bu anlayışla çalışıyoruz. İnşallah hep bitireceğiz" diye konuştu.

Denetimlerde Vali Erdinç Yılmaz'a Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz eşlik etti.

#Koronavirüs aşısı yaptırdınız mı?

— Haberler.com (@Haberler) September 17, 2021

İhlas Haber Ajansı / Selçuk Kaya - Son Dakika Haberleri

Bakan Koca hatasını düzeltti: Her iki kişiden biri çift doz aşılı

Son Dakika: Türkiye'de 21 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 260 kişi vefat etti, 29 bin 338 yeni vaka tespit edildi

Son Dakika: Türkiye'de 20 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 231 kişi vefat etti, 27 bin 688 yeni vaka tespit edildi

Yorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Sağlık ››Son dakika haberi | Vakaların arttığı Osmaniye'de koronavirüs denetimi - HaberlerÇok Okunan HaberlerSon Dakika Haberleri SGK ve TEB'in yurt dışından getirttiği lösemi ilaçlarının sahte çıktığı iddia edildi Son Dakika: Türkiye'de 21 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 260 kişi vefat etti, 29 bin 338 yeni vaka tespit edildi Bakan Koca hatasını düzeltti: Her iki kişiden biri çift doz aşılı Ameliyat için hastasından 15 bin TL bıçak parası isteyen profesör suçüstü yakalandı Evlilik Hakkında Herşey nerede çekiliyor? Hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapıldı?
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları