Şehit polisin Gaziantep'teki ailesine şehadet haberi verildi

Hatay'da trafik kazasında şehit olan polis memuru Davut Kaplan'ın (51) Gaziantep'teki ailesine şehadet haberi verildi.

Şehit polisin Gaziantep'teki ailesine şehadet haberi verildiGAZİANTEP (AA) - Hatay'da trafik kazasında şehit olan polis memuru Davut Kaplan'ın (51) Gaziantep'teki ailesine şehadet haberi verildi.

Hassa Kaymakamı Ahmet Korkmaz, İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İslahiye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Kale, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İlçe Müftüsü Behçet Bilgin, şehidin İslahiye ilçesinin Atatürk Mahallesi'ndeki evine geldi.

Evdeki heyet, şehidin eşi Gülcan ve ikiz çocukları Yunus ve Emre Kaplan'a şehadet haberini verdi, başsağlığı dileklerini iletti.

İlçe Müftüsü Behçet Bilgin şehit için dua etti, çevredekiler eve ve mahalleye Türk bayrakları astı.

Şehit Davut Kaplan, yarın şehit olduğu Hatay'da düzenlenecek törenin ardından memleketi Osmaniye'de toprağa verilecek.

AA / Zekeriye Şimşek - Son Dakika Haberleri

Bingöl'de şehit ağabeyi ve şehit ailelerinden İYİ Partili Türkkan hakkında suç duyurusu

Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İYİ Parti'li Türkkan'a tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İYİ Parti'li Türkkan'ın) Bir şehit ailesine bu şekilde küfretmesi, yenilir yutulur bir şey değildir."

Haberi KaydetYorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››Şehit polisin Gaziantep'teki ailesine şehadet haberi verildi - HaberlerSon Dakika Haberleri Konya'daki şiddetli depremden ilk görüntüler! Vatandaşlar kendilerini panikle dışarıya attı Konya'daki deprem anı, restoranın güvenlik kamerasına yansıdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Lütfü Türkkan videosu! Geçmişteki sözlerini hatırlattı Antalya'da tedirgin eden görüntü! Bilinmeyen cisim, gökyüzünden ateş saçarak düştü ATM'ye para çekmeye giden adam 600 bin TL'yi görünce dili tutuldu: Benim için 10 saniyeliğine dünya durdu Konya'da artçı deprem mi oldu? Artçı deprem nedir, ne demek? Artçı deprem ne anlama geliyor?
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları