Şehit Polis Mülazimoğlu İçin Mevlit Okutuldu

Şırnak'ın Cizre ilçesindeki terör saldırısında yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şehit olan polis memuru Ali Mülazimoğlu için mevlit okutuldu.

Şehit Polis Mülazimoğlu İçin Mevlit OkutulduŞırnak'ın Cizre ilçesindeki terör saldırısında yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şehit olan polis memuru Ali Mülazimoğlu için mevlit okutuldu.

Şehidin İstiklal Mahallesi'ndeki baba evinin önünde kurulan taziye çadırında mevlit okutuldu, Mülazimoğlu ve diğer şehitler için dualar edildi.

Osmaniye Valisi Kerem Al, şehidin ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileyerek, "Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun. Hepimizin başı sağ olsun." dedi.

Mevlide AK Parti Osmaniye milletvekilleri Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları