Sarıcan: "Kurbanlarınıza Talibiz"

Osmaniye İHH İnsani Yardımlaşma Derneği Başkanı Nadir Sarıcan, “İyilik her zaman her yerde diyerek kurbanlarınızı fakirlere dağıtılmak üzere talibiz” dedi‘Paylaşmak Kardeşliktir’ yurt içi ve dışında insanlara yardım kampanyaları düzenleyen İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) bu yılda çalışmalarına başladı.

Sarıcan:Osmaniye İHH İnsani Yardımlaşma Derneği Başkanı Nadir Sarıcan, "İyilik her zaman her yerde diyerek kurbanlarınızı fakirlere dağıtılmak üzere talibiz" dedi

'Paylaşmak Kardeşliktir' yurt içi ve dışında insanlara yardım kampanyaları düzenleyen İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) bu yılda çalışmalarına başladı.

Osmaniye İHH Dernek Başkanı Nadir Sarıcan, İHH vakfı olarak 24 yıldır kurban organizasyonu gerçekleştirdiklerini ifade etti. Sarıcan, "Osmaniye İHH Derneği olarak 'Kurban İbadet, Paylaşmak Kardeşliktir' sloganı ile kurban kampanyamızı başlatmış bulunuyoruz. 86 ülke ve bölgede kesim ve dağıtım yapılacaktır. Yoksullara sadece et ve kurban ulaştırmıyoruz bu şekilde gönül köprüsü kuruyoruz. Gönül köprüsü kurduğumuz bu insanlar ülkemizin geçirdiği bu zor süreçte bizlere dua ediyorlar" ifadelerini kullandı.

Türkiye'den dünyanın her yerine yardım götüren, iyilik yapan bu hareketi hainlerle karıştırmayın diyen Sarıcan, "Biz İHH olarak devletimiz, vatanımız ve namusumuz için her şeyimizi vermeye hazır bir hareketiz. Allah kabul kurbanlarınızı şimdiden kabul etsin" diye konuştu. - OSMANİYE
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları