Sağlık-Sen İstişare Toplantısı

Memur Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık ve Sosyal hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Adana ve Osmaniye Şubelerinin düzenlediği İl Divan ve Temsilcileri İstişare Toplantısı Antalya'da yapılıyor.

Sağlık-Sen İstişare Toplantısı

Memur Sen Osmaniye Adana Sağlık Sen

Memur Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık ve Sosyal hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Adana ve Osmaniye Şubelerinin düzenlediği İl Divan ve Temsilcileri İstişare Toplantısı Antalya'da yapılıyor. Kemer ilçesinde 21 Ekim'de başlayan toplantı 23 ekim tarihinde sona erecek.

Kemer'in Göyhük Mahallesi'ndeki 5 yıldızlı bir otelde yapılan ve Sendikanın Adana, Osmaniye ve Genel Merkez teşkilatlarından gelen yaklaşık 150 kişinin katıldığı toplantıda konuşan Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nda değişiklik yapılırken memurun iş güvencesinin kaldırılmasının söz konusu olamayacağını belirtti.

Adana Şube Başkanı Recep Kurum ve Osmaniye Şube Başkanı Muhittin Cenet ise istişare toplantısının amacının, mesleki sorunları masaya yatırmanın yanında, 15 Temmuz darbe girişimi sürecinden bu yana aktif görev üstlenen sağlık çalışanı temsilcilerin iki gün de olsa hava değişikliğiyle motivasyonlarının artırılması olduğunu kaydetti. - ANTALYA
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları