OSMANİYE-MUSTAFA SARIGÜL PARTİMİZ ÇARE BULMAK, ÇÖZÜM BULMAK İÇİN YOLLARDA-

TÜRKİYE Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, 'Partimiz, kötülemek için karalamak için yollarda değil, partimiz çare bulmak için çözüm bulmak için yollarda' dedi.

OSMANİYE-MUSTAFA SARIGÜL PARTİMİZ ÇARE BULMAK, ÇÖZÜM BULMAK İÇİN YOLLARDA-OSMANİYE (DHA) - TÜRKİYE Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, 'Partimiz, kötülemek için karalamak için yollarda değil, partimiz çare bulmak için çözüm bulmak için yollarda' dedi.

Mustafa Sarıgül, bir dizi ziyaret için geldiği Osmaniye'de Şoförler Cemiyeti, Şehit ve Gaziler Derneği ve Muhtarlar Derneği ziyaretlerinin ardından, Alibeyli Mahallesi Palalı Süleyman Caddesi'nde partisinin il binasının açılışına katıldı. Program öncesi, İl Başkanı Tülay Doğan ve partililerle birlikte çevredeki esnaf ve vatandaşları selamlayan Sarıgül, yaptığı konuşmada, ' Türkiye Değişim Partimiz, bütün yurttaşlarımızın varlıklı olmasını, bütün yurttaşlarımızın mutlu olmasını isteyen bir siyasi partidir. Partimiz, kötülemek için karalamak için yollarda değil, partimiz çare bulmak için çözüm bulmak için yollarda. Türkiye'mizin bir değişime bir dönüşüme yeni bir enerjiye, yeni bir hayat sahasına ihtiyacı var. Onu inşallah Türkiye Değişim Partisi olarak sağlamak için yollardayız. Osmaniye'ye iktidara hazırlık merkezimizi açacağız. Osmaniye'ye iktidara hazırlık merkezimizin kapısından içeri giren hiçbir yurttaşımıza siz dün hangi partiye oy verdiniz, siz nerelisiniz hangi etnik kökendesiniz, dün ne yaptınız O soruları asla ve asla sormayız. Türkiye Değilim Partisi olarak önce devletimizi baş tacı yapan bir partiyiz. Önce devletimizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü gelir, sonra da partimiz gelir' dedi.

'DEVLET BAHÇELİ'Yİ DE SAYGIYLA, SEVGİYLE SELAMLIYORUM'

Sarıgül, konuşmasının devamında, 'Osmaniye deyince farklı görüşlerde olsak da devlet adamlığı son derece farklıdır. Osmaniye'nin yetiştirmiş olduğu çok değerli bir devlet adamı Devlet Bahçeli'yi de saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Bu güzel açılışımızın bütün ülkemize Osmaniye'mize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum' diye konuştu.

Mustafa Sarıgül, konuşmasının ardından partisinin Osmaniye İl Başkanlığı binasının açılış kurdelesini kesti.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ERBAKAN'IN HAYALİNİ KURDUĞU İDEALLERİNİN ÖNEMLİ BİR KISMINI  GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4. Uluslararası Necmettin Erbakan ve Milli Görüş Sempozyumu'na video mesaj gönderdi Açıklaması

Kapadokya'da üretilen sıcak hava balonları yüzde 100 yerli olma yolunda

Haberler.com Haberler ›› Güncel ››OSMANİYE-MUSTAFA SARIGÜL PARTİMİZ ÇARE BULMAK, ÇÖZÜM BULMAK İÇİN YOLLARDA- - HaberlerÇok Okunan HaberlerSon Dakika Haberleri Süt banyosundan beraat eden işçi, cezaevinde kaldığı 6 gün için hukuk mücadelesi başlatıyor MİT'ten Kerkük'te nokta operasyon! PKK'nın sözde yöneticilerinden Taybet Bilen etkisiz hale getirildi Reza Zarrab yıllar sonra ortaya çıktı! Hem adını hem de işini değiştirmiş Meteoroloji uyardı! Sıcaklık 10 derece birden düşecek, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'da kar bekleniyor Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 22 Ekim Gelinim Mutfakta çeyrek altını, bilezikleri kim kazandı? Puan durumu! Gelinim Mutfakta kim elendi?
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları