Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında vatandaşları ziyaret etti

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında Kadirli ve Toprakkale ilçelerinde yaşayan 100 yaş ve üzerinde olan vatandaşları ziyaret etti.

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında vatandaşları ziyaret ettiOSMANİYE (Habermetre) - Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında Kadirli ve Toprakkale ilçelerinde yaşayan 100 yaş ve üzerinde olan vatandaşları ziyaret etti.

Vatandaşları evlerinde ziyaret eden kadın jandarma personelleri, yaşlılara çiçek ve çeşitli hediyeler verdiler. Ziyaret ettikleri yaşlılarla bir süre sohbet ederek "Dünya Yaşlılar Günü"nü kutlayan jandarma personeli, ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi. İl Jandarma Komutanlığı

Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.

Habermetre - Son Dakika Haberleri
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları