Osmaniye Geniş Bir Caddeye Daha Kavuşuyor

Vatan Mahallesi Yaveriye Toki yolu olarak da bilinen Divlimoğlu caddesi yapılan çalışmalar ile bulvar haline geliyor.

Osmaniye Geniş Bir Caddeye Daha KavuşuyorVatan mahallesinde yapılan doğalgaz ve alt yapı çalışmalarının ardından belediye tarafından yol genişletme ve zemin sıkıştırma işlemleri yapıldı.

Hız kesmeden çalışmalarını sürdüren belediye ekiplerinin asfaltlama çalışmalarının ardından Osmaniye 4 kilometre uzunluğunda geniş bir caddeye daha kavuşacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Vatan Mahallesi Muhtarı Baki Bayram; "Divlimoğlu Caddesi yani Yaveriye Toki yolu için bu çalışmalar beklenilen bir hizmetti. Çok güzel bir hizmeti bizlere sunuyorlar. Sağ olsun belediye başkanımız yıllardır çözülemeyen sorunumuz olan doğalgaz sıkıntımızı çözmek için önderlik yaptı.Doğalgaz firmasına ricada bulundu. Firma yetkilileri belediye başkanımızı kırmayıp mahallemizde doğalgaz çalışmalarını yaptılar. Doğalgaz çalışmalarının bitmesinden hemen sonra YaveriyeToki yolumuzda genişletme ve zemin sıkıştırma çalışmaları yapıldı. Şuanda uzunluğu 4 kilometre olan caddemiz asfaltlanıyor. Bu yaptığı hizmetlerden dolayı mahallem ve şahsım adına Belediye Başkanımız Sayın Kadir Kara'ya çok teşekkür ediyorum." dedi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları