Osmaniye Dün Görev Yerine Gitti, Bugün Şehit Oldu

Dün görev yerine gitti, bugün şehit olduŞırnak'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 11 polisten biri olan 24 yaşındaki Osman Budak'ın Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki ailesine acı haber ulaştı.

Osmaniye Dün Görev Yerine Gitti, Bugün Şehit Oldu

Cizre Düziçi Osman Budak Osmaniye

Dün görev yerine gitti, bugün şehit oldu

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 11 polisten biri olan 24 yaşındaki Osman Budak'ın Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki ailesine acı haber ulaştı.

Polis memuru Osman Budak'ın şehit olduğu haberini Düziçi İlçesi'ne bağlı Alibozlu Köyü'nün Dereoba Mahallesi'ndeki ailesine emniyet yetkilileri verdi. Acı haberi alan baba İsmet ile anne Zeynep Budak gözyaşlarına boğuldu. 2'si kız 4 kardeşin en büyüğü olan Osman Budak'ın şehit olduğu haberini alan yakınları eve akın etti. Eve Türk bayrakları asıldı.

DÜN ŞIRNAK'A GİTMİŞ

2 yıl önce Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde göreve başlayan bekar Osman Budak'ın Şırnak'a atanınca tayin izni alıp baba evine geldiğini belirten yakınları, "Daha dün buradaydı. Perşembe günü Şırnak'a gitmişti" dedi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları