Osmaniye'de ceviz büyüklüğünde dolu yağdı

Osmaniye'de ceviz büyüklüğünde dolu yağdı Kadirli ilçesinde sabah saatlerinde başlayan dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağışın ardından başlayan dolu hayatı olumsuz etkiledi.

Osmaniye'de ceviz büyüklüğünde dolu yağdıOSMANİYE (İHA) - Osmaniye'de ceviz büyüklüğünde dolu yağdı

Kadirli ilçesinde sabah saatlerinde başlayan dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi

OSMANİYE - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağışın ardından başlayan dolu hayatı olumsuz etkiledi. Yağan dolunun boyutu ise ceviz büyüklüğüne ulaştı.

Sabah saatlerinde Kadirli ilçesinde sabah saatlerinde başlayan sağanak yağmur ve yer yer dolu yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yağmur nedeniyle biriken sular cadde ve sokakları göle çevirdi. Kadirli-Sumbas karayolu üzeri yeni adliye civarında devam eden yol çalışmasından dolayı biriken yağmur suları yolu tamamen kapladı ve araçlar trafikte ilerleyemedi.

Yağmur dolayısıyla bazı iş yeri ve evlerde de su baskınları yaşandı. Kadirli Belediyesi ekipleri su taşkını yaşanan yerlerde çalışma başlattı. Yağmurla yağan dolunun büyüklüğü ise şaşırttı. Yağan dolunun boyutu yer yer ceviz büyüklüğüne ulaştı.

İhlas Haber Ajansı / Selçuk Şavran - Son Dakika Haberleri Yorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››Osmaniye'de ceviz büyüklüğünde dolu yağdı - HaberlerÇok Okunan HaberlerSon Dakika Haberleri Bakan Koca karamsar tabloyu paylaştı, Mehmet Ceyhan nedenini: Her gün 200-300 bin iki doz aşılı kişi bağışıklığını kaybediyor Vakalar arttı, Vali Yerlikaya İstanbul'daki aşılanma oranlarını paylaştı! İşte son durum Kabus yeniden hortladı! Hızla ilerleyen orman yangını geceden beri söndürülemiyor CHP'li vekillerin fotoğrafı için yapılan espri sosyal medyayı salladı: Şampuan reklamı gibi Erdoğan'ın alışveriş yaptığı markete İYİ Partili vekil de gitti! Fişi görünce asgari ücrete zam istedi Elkızı konusu nedir? Elkızı oyuncuları kimlerdir? Elkızı ne zaman başlayacak? FOX Elkızı dizisi ilk bölüm!
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları