Osmaniye Belediyesi’nin Mahalle İftarları Devam Ediyor

Osmaniye Belediyesi’nin şehrin farklı noktalarından düzenlediği iftar yemekleri devam ediyor.  Birkaç mahallenin ortak noktasının tespit ed...

Osmaniye Belediyesi’nin Mahalle İftarları Devam EdiyorOsmaniye Belediyesi’nin şehrin farklı noktalarından düzenlediği iftar yemekleri devam ediyor.  Birkaç mahallenin ortak noktasının tespit edilerek belirlendiği noktalarda verilen iftar yemeklerine mahalle sakinleri büyük ilgi gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde Dumlupınar, Yeni Mahalle, Rahime Hatun ve Yunus Emre Mahallelerinin ortak noktası olan Dumlupınar Yürüyüş Yolunda, Osmaniye Belediyesi tarafından iftar yemeği düzenlendi. Cadde üzerine açılan iftar sofrasına binlerce vatandaş katıldı.

İftar yemeğine katılanlara tek tek hoş geldiniz diyen Başkan Kadir Kara’ya, Dumlupınar Mahalle Muhtarı Ahmet Çevik bir buket çiçek taktim etti. Başkan Kara, masaları gezerken mahalle sakini olarak iftar yemeğine katılan annesiyle de bir araya geldi. Muhtardan da izin alarak aldığı çiçeği annesine taktim etti. Ayrıca vatandaşlar Başkan Kadir Kara’ya büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar Başkan Kara ile tek tek fotoğraf çektirdi, sohbet etti.

Katılımın oldukça yüksek olduğu iftar yemeği öncesi Kur-an’ı Kerim okundu, dua yapıldı. İftara sayılı dakikalar kala Başkan Kadir Kara, iftara katılanlara kısa bir selamlama konuşması yaptı. Katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kara, “Hepinizden Allah razı olsun. Şimdiden mübarek Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Allah sizlere ve ailelerinize sağlık, sıhhat versin.” dedi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları