Osmaniye Belediyesi'nden Ramazan yardımı

İbrahim EMÜLOSMANİYE, OSMANİYE Belediyesi tarafından yardıma muhtaç vatandaşlara gıda yardım paketi dağıt

 Osmaniye Belediyesi'nden Ramazan yardımıİbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
OSMANİYE Belediyesi tarafından yardıma muhtaç vatandaşlara gıda yardım paketi dağıtılmaya başlandı. Ramazan ayı münasebetiyle, belediye imkanları ve özellikle hayırseverlerin destekleri ile hazırlanan kolilerin dağıtımı sürerken, kolilerinin içerisinde pirinç, mercimek, bulgur, kuru fasulye, toz şeker, çay, zeytin, makarna sıvı yağ ve un bulunuyor.
Belediye Başkanı Kadir Kara, "Bu mübarek Ramazan ayında her sene olduğu gibi bu senede Osmaniye Belediyemiz tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza koli diye tabir ettiğimiz kuru gıda yardımında bulunuyoruz. Binlerce vatandaşa, ailemize belediyemizin imkânları ve Osmaniyeli hayırsever insanlarımızın katkı ve destekleri ile oluşturmuş oldukları kolilerimizi dağıtıyoruz. Muhtarlarımız ve diğer kriterlere göre tespit etmiş olduğumuz mahallelerde ihtiyaç sahibi olduğuna inandığımız insanlarımıza bu kolileri iaşe ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile dağıtıyoruz. " dedi.
Osmaniye Belediyesi olarak ihtiyaç sahiplerinin, ihtiyacına merhem olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Kara sözlerine şöyle devam etti: "Bu duygu ve düşüncelerle inşallah her geçen gün biraz daha artan oranda ve sayıda, bu desteklerimizi bu yardımlarımızı vermeye çalışacağız. Bu kolilerin hazırlanmasında bize destek olan hayırsever insanlarımızdan Allah razı olsun."
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları