OKUL SPORLARI TEAKVANDO İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

OKUL SPORLARI TEAKVANDO İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğünün




OKUL SPORLARI TEAKVANDO İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ
Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Okullar arası Yıldız Kız-Erkek Teakvando İl Birinciliği Müsabakaları" tamamlandı.

Tosyalı Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalara il ve ilçelerden olmak üzere 14 okuldan 41 öğrenci katıldı.

Müsabakalar sonunda kilolarında birinci olan sporcular şu şekilde:

Yıldız Kızlar: 37 Kg 1.Esra Dizlek (Düziçi İrfanlı Ortaokulu) 2.Erva Songurtekin (Özel Ender Koleji)
41 Kg 1.Betül Öcal (Atatürk Ortaokulu) 2.Aslı Topal (Karacaoğlan Ortaokulu)
44 Kg 1selinay Çetinbilek (Cahit Zarifoğlu Ortaokulu) 2.Zeynep Besnek (Atatürk Ortaokulu)
47 Kg 1.Nisanur İnce (Özel Bilim Koleji) 2.Melike Songül (Düziçi Ortaokulu)
51 Kg 1.Ece Nur Karslı (Özel Atabey Koleji) 2.Şevval Köse (Merke Z Ortaokulu)
55 Kg. 1.Selin Şaşmaz (Atatürk Ortaokulu) 2.Ceren Hatıl(Saimbey Ortaokulu) 3.Rukiye Özdil(Cahit Zarifoğlu Ortaokulu) 3.Melek Seray Doğan (Atatürk Ortaokulu)
59 Kg 1.Sude İlayda Taşkıran (Atatürk Ortaokulu)

Yıldız Erkekler: 33 Kg 1. Anılcan Sağlam (Özel Zirveo.O ) 2. Kerem Çınar ( Hasan Ali Kırmıtlıo.O) 3.Sefa Tatlı ( Bahçe İmam Hatipo.O )
37 Kg 1. M. Fettah Seçer ( Merke Zimam Hatip ) 2. Semih Eren ( Bilim Kloji) 3. Bedirhan Kılıç ( Bahçe Ortaokulu)
41 Kg 1.Mulla Mehmet Gürler( Osmaniye 75 ,İo) 2.Abdullah Düzgün (Atatürk O.O 3.Kaan Topal ( Osmaniye 75 İ,O,)
49 Kg 1.M. Furkan Doğru (Atatürk O.O) 2.Hüseyin Güzel (Bahçe O.O)
53 Kg 1. Furkan Çanak ( Cebelibereket O.O) 2.M Emin Özdoğan (Atatürk Ortaokulu) 3.Ahmet Arda Eroğlu (Düziçi İrfanlı O.O) 3yusuf Alptekin (Şehit Yasemin Tekin O.O)
57 Kg 1.Mehmet Erdoğan (Zirve Orta Okulu)
61 Kg 1.İbrahim Nas (Kadirli Yüzıncı Yıl O.O) 2.Talha Cihan Menektaş(Karacaoğlan O.O)
65 Kg 1mertcen Talaz( Düziçi İrfanlı Okulu) 2samet Ece Geben (Kadirli Ortaokulu) 3ömer Anıl Börklüce (Cebelibereket O)
+65 Kg 1.Mehmet Emre Cebin (Kadirli Cengiz Topel 2.Alperen Delikişi (Özel Zirve Ortaokulu)

Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara Kupa ve madalya verildi.




Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları