Nişanlı çift, katıldıkları düğünde muhtarın tabancasından çıkan kurşunla yaralandı

Osmaniye'de bir düğününe katılan muhtar, havaya ateş etmek istedi. Çevresindeki vatandaşlar duruma engel olmaya çalışırken yaşanan arbedede yere düşen silah ateş aldı. Silahtan çıkan kurşun genç bir kadını sıyırıp nişanlısının bacağına saplandı.

Nişanlı çift, katıldıkları düğünde muhtarın tabancasından çıkan kurşunla yaralandıDün akşam saatlerinde Döğenli Mahallesi'ndeki bir sokak düğününde meydana gelen olayda, düğüne katılan Döğenli Mahallesi Muhtarı Emre Ozan Güvel, tabancasıyla havaya ateş etmek istedi. Bu sırada çevresindeki vatandaşlar da engel olmaya çalıştı.

TABANCA YERE DÜŞÜNCE ATEŞ ALDI

Güvel'in tabancası tartışma sırasında yere düştü. Yere çarpan tabancadan çıkan kurşun, düğüne misafir olarak katılan Cennet Erdoğan'ın (26) ayağını sıyırdıktan sonra nişanlısı Mehmet Özdemircioğlu'nun (27) bacağına saplandı. Paniğe kapılan misafirler, polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

HASTANEYE KALDIRILDILAR

Hafif yaralanan çift, ambulanslarla Kadirli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Mehmet Özdemircioğlu, ameliyat edilmek üzere Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi. Olayla ilgili, Muhtar Emre Ozan Güvel gözaltına alındı.

Demirören Haber Ajansı / Efendi Erkayıran - Son Dakika Haberleri
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları