Kadirli Cevdet Paşa Ortaokulu'nda açılan kütüphanede şehit Eren Bülbül'ün adı yaşatılacak

Osmaniye'de öğretmen, öğrenci ve hayırseverlerin katkısıyla yaptırılan kütüphaneye, şehit Eren Bülbül'ün adı verildi.

Kadirli Cevdet Paşa Ortaokulu'nda açılan kütüphanede şehit Eren Bülbül'ün adı yaşatılacak



OSMANİYE (AA) - Osmaniye'de öğretmen, öğrenci ve hayırseverlerin katkısıyla yaptırılan kütüphaneye, şehit Eren Bülbül'ün adı verildi.

Kadirli Cevdet Paşa Ortaokuluna, "imece" usulüyle kazandırılan kütüphaneye, farklı illerdeki vatandaşlar tarafından kitap bağışlandı.

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında, 11 Ağustos 2017'de bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün adı verilen kütüphane, düzenlenen törenle açıldı.

Öğretmen Ahmet Çiçek, törende, şehidin adını yaşatmayı hedeflediklerini belirterek, "Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve hayırseverlerimizin desteğiyle kütüphanemizi tamamladık. Burada yeni Erenler yetiştireceğimiz için çok mutluyuz." dedi.

Açılışa görüntülü telefon görüşmesiyle bağlanan şehidin annesi Ayşe Bülbül de oğlunun adının kütüphaneye verilmesinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, "İnşallah o öğrenciler de benim evladım gibi vatana, millete hayırlı evlatlar olurlar. Eren'imin hayalleri vardı. İnşallah sizin öğrencileriniz hayallerine kavuşur." diye konuştu.

AA / Menderes Özat - Son Dakika Haberleri

Artvin'de bir liseyi ziyaret eden kaymakamın "Hoş geldiniz" diyerek elini uzatan öğretmeni sınıftan kovduğu iddia edildi

Yorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››Kadirli Cevdet Paşa Ortaokulu'nda açılan kütüphanede şehit Eren Bülbül'ün adı yaşatılacak - HaberlerÇok Okunan HaberlerSon Dakika Haberleri Dolandırıcılara 90 bin lira kaptırınca küsen 50 yıllık eşi, 3 yıldır konuşmuyor İçişleri Bakanlığı'ndan 61 ile afet risk planı! Her türlü senaryo çalışıldı Cübbeli Ahmet Hoca, "Çocuklarınızı İmam Hatip'e Vermeyin" sözlerine açıklık getirdi: Erkek hocalar, adet olan kızlara zorla Kur'an-ı Kerim okutuyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son yolculuğuna uğurlanan Oğuzhan Asiltürk'e duygusal veda Cinsel içerikli videoda karısını gördüğünü iddia ettiği görüntüleri canlı yayında izletti! Fulya Öztürk utancından bakamadı 2 Ekim burç yorumları! Haftalık burç yorumları! Günlük burç yorumları bugün 2 Ekim Cumartesi!




Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları