Gazeteciler iftar yemeğinde bir araya geldi

OSMANİYE Gazeteciler Cemiyeti OGC Yönetim Kurulu, üyelerine iftar yemeği verdi. Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar yemeğin

 Gazeteciler iftar yemeğinde bir araya geldiOSMANİYE Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Yönetim Kurulu, üyelerine iftar yemeği verdi. Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar yemeğine katılımın yoğun olmasından duyduğu memnuniyeti belirten OGC Başkanı İsrafil Avcı, "Bizlerin bir aile olduğumuz bu akşam buradaki iftar yemeğinde bir kez daha kanıtlanmıştır. Ben bu yoğun katılımdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir. Rahmet ile başlayan Ramazan ayının, kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle Ramazan ayınızın hayırlara vesile olmasını, tuttuğunuz oruçların ve yaptığınız ibadet ile duaların kabul olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Ayrıca yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı’nızı da şimdiden tebrik eder, ailecek güzel bir bayram geçirmenizi dilerim." dedi.
Bu arada gazetecilerin ailelerine de teşekkür eden Başkan Avcı, "Gazetecilik gerçekten meşakkatli ve zorlukları olan bir meslektir. Her şeyden önce zaman mevhumu yoktur. Gecesi gündüzü, tatili bayramı yoktur. Dolayısıyla ailelerine çok fazla zaman ayıramazlar. Bu yüzden meslektaşlarımın ailelerine verdikleri destekler ve hoşgörü için de teşekkür ediyorum. Aile saadetiniz ve mutluluğunuz daim olsun inşallah. Hepinize afiyet olsun." diye konuştu.
İftar yemeği programı, yemeğin ardından yapılan dua ile son buldu. İftar yemeğine, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Adana İl Müdür Vekili Erdoğan Güvel, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Demir ile OGC'nin eski başkanları Hüseyin Ünaldı ve Gökhan Erkmen de katıldı.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları