Düzce - Freni Boşalan Kamyon 6 Araca Çarptı

Freni boşalan kamyon 6 araca çarptıDüzce'nin Akçakoca İlçesi'nde rampada park halindeyken freni boşalan kamyon, sokak arasında park halindeki 6 araca çarparak durdu.

Düzce - Freni Boşalan Kamyon 6 Araca Çarptı

Mehmet Kara Osmaniye Akçakoca Düzce

Freni boşalan kamyon 6 araca çarptı

Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde rampada park halindeyken freni boşalan kamyon, sokak arasında park halindeki 6 araca çarparak durdu. Kazada şans eseri ölen ve yaralanan olmadı.

Kaza, akşam saatlerinde Osmaniye Mahallesi, Özkök Sokak'ta meydana geldi. Sokaktaki bir inşaatta hafriyat işinde çalışan Mehmet Kara, 81 EP 871 plakalı kamyonunu toprak yüklenmesi için park etti. Mehmet Kara indikten sonra freni boşalan kamyon hareket etti. Sokakta rampa aşağıya hızla ilerleyen kamyon, yol kenarında park halinde bulunan Bahar Türkmen'e ait 67 UA 316 plakalı otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, yolun kenarındaki marketin içine girdi. Bu sırada ilerlemeye devam eden kamyon, caddeye çıkıp park halindeki 5 araca daha çarparak durdu. Araçlarda ve marketin önünde şans eseri kimse bulunmaması nedeniyle kazada ölen ve yaralanan olmadı. Markette ve araçlarda hasar oluşurken polis kazayla ilgili tutanak tuttu.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları