(DRONE) Ceyhan Nehri çevresinde sonbaharın renkleri hakim oldu

Kahramanmaraş'tan doğup Osmaniye ve Adana'yı geçerek Akdeniz'e dökülen Ceyhan Nehri çevresi, sonbaharla birlikte sarı, mavi ve yeşilin tonlarına büründü.

(DRONE) Ceyhan Nehri çevresinde sonbaharın renkleri hakim olduCEYHAN, ADANA (AA) - Kahramanmaraş'tan doğup Osmaniye ve Adana'yı geçerek Akdeniz'e dökülen Ceyhan Nehri çevresi, sonbaharla birlikte sarı, mavi ve yeşilin tonlarına büründü.

Bölgenin içme ve sulama suyu ihtiyacının önemli bölümünü karşılayan 509 kilometre uzunluğundaki Ceyhan Nehri, renk cümbüşüyle doğaseverlerin de ilgisini çekiyor.

Sonbaharla birlikte mavi, yeşil ve sarıya bürünen nehir çevresi, drone ile görüntülendi.

AA / Muzaffer Çağlıyaner - Son Dakika Haberleri

Haberi KaydetYorumunuz500Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir..hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››(DRONE) Ceyhan Nehri çevresinde sonbaharın renkleri hakim oldu - HaberlerSon Dakika Haberleri Kahreden olay! Pet Shop'taki yangında onlarca hayvan diri diri yanarak can verdi PKK'ya bir darbe daha! Yardım ve yataklıktan aranan 45 kişi gözaltında Bir mide bulandıran detay daha! Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin ablasını da istismar etmiş Metro saldırganı Emrah Yılmaz'ın ailesine de kabusu yaşattığı ortaya çıktı! Kapıları kırıp annesini darbetmiş Müslüme'nin anneannesi, iddialar sonrasında sessizliğini bozdu: Aklımı kaybedeceğim 28 Kasım 2021 burç yorumları bugün! Günlük, haftalık burç yorumları astroloji haritanızda aşk, para ve sağlığınız bugün sizi neler bekliyor?
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları