BATMANLI ÖĞRENCİLERDEN GÖNÜL KÖPRÜSÜ

BATMAN'da Çocuk ve Gençler Soysal Koruma Programı (ÇOGEP) kapsamında Osmaniye, Kayseri ve Niğde'den gelen 45 öğrenci İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü'nün organizasyonuyla kenti gezdi.

BATMANLI ÖĞRENCİLERDEN GÖNÜL KÖPRÜSÜBATMAN'da Çocuk ve Gençler Soysal Koruma Programı (ÇOGEP) kapsamında Osmaniye, Kayseri ve Niğde'den gelen 45 öğrenci İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü'nün organizasyonuyla kenti gezdi.

Öğrencilerin sosyal gelişimine katkıda bulunmak, toplumsal yaşama ilişkin bilgi ve becerilerini artırmak, öğrenme ve araştırma becerilerini geliştirmek, öğrencileri suç ortamlarından uzak tutmak, verimli zaman geçirmelerini sağlamak, toplumsal farkındalık ve duyarlılıklarını geliştirmek amacıyla yürütülen Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında, Batman İl Emniyet Müdürlüğü'nün organizasyonuyla Osmaniye, Kayseri ve Niğde'den gelen 45 öğrenci kenti gezdi. Öğrenciler, daha sonra TPAO Atatürk İlkokulu'nda Batmanlı öğrencilerle buluştu. Okulun konferans salonunda ayrıca Narkotik köpeği Maya'nın gösterisi de heyecanla izlendi.

Burada bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, öğrencilerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kayseri, Niğde ve Osmaniye'den gelen gençlerimiz ilk defa bir Güneydoğu gezisi yaptılar. Batmanlı gençlerimize de Çanakkale, Ankara ve İstanbul'a gezi turları düzenleniyor. Biz biraz farklı baktık olaya. Şimdi televizyonlardan gördükleriniz, kulaktan kulağa duyduklarınızın hepsinin kısmen de olsa böyle olmadığını göreceksiniz. Buranın güzelliğini göstermek için sizleri buraya davet ettik. Batman'ı değişik etkinlikler çerçevesinde sizlere tanıtmaya çalışacağız. Sonra memleketinize döndüğünüz de bazı arkadaşların Batman'la ilgili söyleyeceği olumsuz sözlerine karşılık sizler doğrusunu anlatacaksınız" dedi.

Etkinliğin ardından öğrenciler, Batman Valisi Hulusi Şahin'i ziyaret etti.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

İSTANBUL-'İMAMOĞLU'NUN ÖZEL KALEMİYİM' DEDİ, 2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN BULUNDUĞU OTOMOBİLİN CAMINA TAŞ ATTI -1

Yorumunuz500.hbForm .hbCommentBackCountTextArea{width:100%;position:relative;float:left} .hbForm .hbCommentBackCountTextArea .hbCommentBackCount{position:absolute;right:10px;bottom:20px;font-size:13px;color:grey} .hbcContinue{margin-bottom:30px;} .hbCommentAdd .hbcaTitle{margin-bottom:30px;} .hbForm{text-align:unset;} .hbForm .hbSubmit{float: right;} .prYorumSonuc{float:left;width:100%} .hbComments .hbcInRow{padding-top:20px;} .hbMsg{width:100%;position:relative;float:left;margin:0 0 15px 0;text-align:right} .hbMsg.hbmsgOK{color:#2da187}.hbMsg.hbmsgError{color:#fe0000}.hbMsg{display:block;color:#2da187;font-size:14px;line-height:130%} Haberler ›› Güncel ››BATMANLI ÖĞRENCİLERDEN GÖNÜL KÖPRÜSÜ - HaberlerÇok Okunan HaberlerSon Dakika Haberleri Kadına şiddet nedeniyle hakkında tedbir kararı alınan kişilerin silah ruhsatları ellerinden alınacak Pfizer'den aylar sonra gelen itiraf! Meğer Uğur Şahin'in ilk aşı teklifini reddetmişler Dünya tıp literatüründe bir ilk! Koronavirüsün akciğer kanserini taklit ettiği tespit edildi Son Dakika! Pençe Şimşek bölgesinde açılan taciz ateşinde bir askerimiz şehit oldu, bir askerimiz yaralandı Dürümcü Emmi'nin sahibi "8 bin 400 liraya çalışacak eleman bulamıyorum" dedi, gerçek bambaşka çıktı 12 Eylül burç yorumları günlük! Günlük, haftalık burç yorumları 12 Eylül 2021... Bugün günlük, haftalık yükselen burç yorumları!
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları