Anahtarını Evde Unutan Yaşlı Kadının Yardımına İtfaiye ...

Osmaniye, Kadirli -

Anahtarını evde unutan yaşlı kadının yardımına itfaiye yetiştiOSMANİYE - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir apartmanın 5'inci katındaki dairesinin anahtarını unutan yaşlı kadın, evine giremeyince yardımına itfaiye ekipleri yetişti.

Anahtarını Evde Unutan Yaşlı Kadının Yardımına İtfaiye ...Anahtarını evde unutan yaşlı kadının yardımına itfaiye yetişti

OSMANİYE - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir apartmanın 5'inci katındaki dairesinin anahtarını unutan yaşlı kadın, evine giremeyince yardımına itfaiye ekipleri yetişti. Kadirli ilçesi Şehit Vedat Kocadallı Mahallesinde bir sitenin 5'inci katında ki dairesinde anahtarını unutan ve eve giremeyen Hatice Tuncel önce çilingiri aradı. Çilingir bulamayan yaşlı kadın çareyi itfaiyeyi aramakta buldu. Olay yerine Gelen Kadirli Belediyesi itfaiye ekibi itfaiye merdivenini 5'inci kata uzatarak bir itfaiye eri 5'inci katta ki daireye açık olan balkon kapısından girdi. Kapısı açılan ve evine giren Hatice Tuncel"Bir anlık dalgınlıkla anahtarı unuttuk. ve dışarıda kaldık. Çilingiri bulamayınca mecburen itfaiyeyi aramak zorunda kaldım. Kapımız açıldı. İtfaiyeye çok teşekkür ediyorum" dedi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir