Adana'da Evleri Soyan "Gaco" Aşiretine Mensup Kızlar ...

Adana'da evlerin kapısını açarak hırsızlık yapan 'Gaco' aşiretine mensup 4 kadın suçüstü yakalandı. Yakalanan hamile kadının cinsel organından ise hırsızlık için kullandıkları aparat çıktı.

Adana'da Evleri Soyan

Osmaniye Çukurova Adana

Adana'da evleri soyan "Gaco" aşiretinden 4 kız suçüstü yakalandığı sırada 8,5 aylık hamile kadının cinsel organına hırsızlık için kullandıkları nesneyi sakladığı belirlendi.

"GACO" AŞİRETİNDEN KIZLAR HIRSIZLIK YAPTI

Olay Adana'nın Çukurova ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, Osmaniye'de "Gaco" diye tabir edilen aşiret mensubu Sibel Y. (24), Cankız T. (30) Nazan Y. (26) ve Dilek Y. (39) Adana'ya gelerek hırsızlık yapmaya başladı. Kadınlar kilitlenmeden çekilen kapıları belirleyip plastik aparat ile kapıların dillerini kaydırıp açıp içeri girdi. 4 kadın, Eda Kısa isimli bir kadının da evine girerek evden altın 9 bilezik, 2 yüzük, 2 bileklik ve 3 altın kolyeyi çalıp kayıplara karıştı.

APARTMANDA BİR EVE GİRERKEN SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Polis bu tür şikayetlerin artması üzerine zanlıları yakalamak için Çukurova ilçesinde harekete geçti. Polis bir apartmanda 4 şüpheli kadın olduğu ihbarı gelmesi üzerine adrese baskın yaptı. Şüpheli 4 kadın, apartmanda bir eve girmeye çalışırken suçüstü yakaladı.


CİNSEL ORGANINA APARAT SAKLAMIŞ

Kadınlar polise zorluk çıkartıp hırsız olmadıklarını ileri sürdü. Ancak kadın polis çağrılarak yapılan detaylı aramada zanlılardan Nazan Y.'nin cinsel organında uzun ve ince plastik bir aparat ele geçirildi.

Kadının bu aparatı kilitlenmeden çekilen kapıların dilini kaydırarak açmaya yaradığı öğrenildi.

"ŞİMDİ DOĞURACAĞIM, BENİ BIRAKIN"

Cinsel organından aparat çıkan Nazan Y.'nin ise 8.5 aylık hamile olduğu görüldü. Kadınların apartmana 4 kadınla birlikte gelerek aile süsü verdiği böylece dikkat çekmediği belirlendi.

8.5 aylık hamile kadının gözaltında "şimdi doğuracağım, beni bırakın, oğlum olacak" dediği öğrenildi.

Zanlılar ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları