Osmaniye Haber

osmaniye son dakika güncel haberler yer almaktadır.


Osmaniye'de Evin Kundaklandığı İddiası

- Kundaklandığı öne sürülen evde oluşan hasar Ev sahipleri Eşe ve Mustafa Şanal'ın konuşması Komşularının konuşması Osmaniye'de evin kundaklandığı iddiası OSMANİYE (AA) – Osmaniye'de kundaklandığı iddia edilen evin mutfak bölümünde maddi hasar oluştu.

12 Aralık 2018

Osmaniye'de Silah Kaçakçılığı Operasyonu: 18 Gözaltı

Osmaniye'de silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda 18 kişi gözaltına alındı.

11 Aralık 2018

Osmaniye'de Silah Kaçakçılığı Operasyonu

Osmaniye'de silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda 18 kişi, 24 silahla birlikte yakalandı.

11 Aralık 2018

Osmaniye'de Silah Kaçakçılarına Operasyon Kamerada

Osmaniye'de silah kaçakçılarına operasyon kamerada Özel harekat polisinin katıldığı operasyonda 18 kişi gözaltına alındı, 24 silah ele geçirildiOSMANİYE - Osmaniye'de silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda 18 kişi, 24 silahla birlikte yakalandı.

11 Aralık 2018

Silah Kaçakçılarına Yönelik Operasyon

Osmaniye'de silah kaçakçılığı yaptıkları ve kurusıkı tabancaları gerçek silaha dönüştürüp sattıkları ileri sürülen şüphelilere yönelik operasyonda 18 kişi gözaltına alındı.

11 Aralık 2018

Osmaniye'de Silah Kaçakçılarına Operasyon: 18 Gözaltı

OSMANİYE'de silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda 18 kişi gözaltına alınırken, ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda ise ruhsatsız ve kurusıkı tabanca ile av tüfekleri ele geçirildi.

11 Aralık 2018

Karatenin Siyah Kuşaklı Ailesi

Karate kursunda tanışarak evlenen Tabak çiftinin üç kızı da anne babaları gibi siyah kuşak sahibi oldukları sporda başarılı olabilmek için ter döküyor.

11 Aralık 2018

Aile Katliamı Yapan Cani Koca, Yakalanacağını Anlayınca ...

Osmaniye'de cinnet getirerek eşini ve oğlunu silahla vurarak öldüren üç çocuğunu da yaralayan cani koca, saklandığı dağlık alanda jandarmayı karşısında görünce intihara teşebbüs etti.

11 Aralık 2018

Can Çekişen Köpek İçin Mahalleli Seferber Oldu

Osmaniye'nin Toprakkale ilçesinde sokak köpeğinin can çekiştiğini gören mahalle sakinleri, yetkililer gelene kadar köpeği yalnız bırakmadı.

11 Aralık 2018

Eşi ve Oğlunu Öldüren Baba Yakalanacağını Anlayınca ...

Osmaniye'de eşi ve oğlunu öldüren, iki çocuğunu da yaraladıktan sonra kaçan zanlı, jandarma timlerini görünce silahı başına dayayarak ateş etti.

11 Aralık 2018

Aile Katliamı Yapan Adam Yakalanacağını Anlayınca ...

Osmaniye'nin Dereli köyünde cinnet getirerek eşi Hürü Ergi ve oğlu Oğuzhan Ergi'yi silahla vurarak öldüren üç çocuğunu da yaralayan Kemal Ergi saklandığı dağlık alanda jandarmayı karşısında görünce intihara teşebbüs ederek yakalandı.

11 Aralık 2018

Osmaniye'de Eşinin Öldürdüğü Kadın ve Oğlu Toprağa ...

CİNAYET ŞÜPHELİSİ BABA YAKALANDIOsmaniye'de eşi Hürü (55) ve oğlu Oğuzhan E.'yi (27), tabancayla öldürdüğü şüphesiyle aranan Kemal E. (58), olayın işlendiği köye yakın ormanlık alanda jandarma takibiyle yakalandı.

11 Aralık 2018

Osmaniye'de Eşi ve Oğlunu Oğuzhan Tabancayla Öldürdüğü ...

Osmaniye'de eşi ve oğlunu Oğuzhan tabancayla öldürdüğü şüphesiyle aranan Kemal E. yakalandı(Tür: Yurt)

10 Aralık 2018

Eşi Tarafından Vurulan Kadınla Oğlunun Cenazeleri ...

Osmaniye'de dün eşi tarafından tabancayla vurularak öldürülen kadın ile oğlunun cenazeleri toprağa verildi.

10 Aralık 2018

Osmaniye Eşinin Öldürdüğü Kadın ve Oğlu Toprağa Verildi

Eşinin öldürdüğü kadın ve oğlu toprağa verildiOsmaniye'de Kemal E.'nin (58), tabancayla öldürdüğü eşi Hürü (55) ve oğlu Oğuzhan E. (27), Düziçi ilçesinde toprağa verildi.

10 Aralık 2018

Aile Faciasının Kurbanları Defnedildi

Osmaniye'nin Dereli Köyü'nde evden uzaklaştırma cezası alan kocası tarafından öldürülen Hürü Ergi ve oğlu Oğuzhan Ergi'nin cenazeleri yapılan otopsinin ardından Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde toprağa verildi.

10 Aralık 2018

Başkan Kadir Kara, 'Osmaniye Okumayı Seviyor Ve Okuyor'

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen ve ulusal boyutta olan Osmaniye Belediyesi 3. Kitap Fuarı, ilk üç günde yaklaşık 30 bin ziyaretçi ağırladı.

10 Aralık 2018

Kocası Tarafından Öldürülen Kadın ile Oğlunun Cenazesi ...

Osmaniye'de kocası tarafından öldürülen Hürü Ergi ve oğlu Oğuzhan Ergi'nin cenazesi, yapılan otopsilerinin ardından Adana Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.

10 Aralık 2018

Osmaniye'de Cinnet Getiren Adam, Eşini ve Oğlunu Öldürdü, ...

Osmaniye'de cinnet getiren adam, eşi ve oğlunu tabancayla vurarak öldürdü, kızı ile diğer oğlunu ise yaraladı. Jandarma ekipleri, kaçan katil zanlısı babayı yakalamak için çalışma başlattı.

09 Aralık 2018

Son Dakika! Osmaniye'de Cinnet Getiren Adam, Eşini ...

Son dakika! Osmaniye'de cinnet getiren adam, eşi ve oğlunu tabancayla vurarak öldürdü, kızı ile diğer oğlunu ise yaraladı. Jandarma ekipleri, kaçan katil zanlısı babayı yakalamak için çalışma başlattı.

09 Aralık 2018
Görüş Bildir