Osmaniye Haber

osmaniye son dakika güncel haberler yer almaktadır.

Çaldıkları bakır kabloları satarken suçüstü yakalandılar

Osmaniye'de çaldıkları bakır kabloları satmak isteyen hırsızlık şüphelisi iki şahıs jandarma tarafından suçüstü yakalandı.

Son dakika haberi: Cep telefonunu 3 saniyede çalan hırsız kamerada

Son dakika 3. sayfa haberine göre Osmaniye'de park halindeki elektrikli bisikletin üzerinde bulunan cep telefonunu 3 saniye içerisinde çalan hırsızlık şüphelisi şahıs, önce kameralara ardından polise yakalandı.

Haftada bir gün izin çıktı! İşte semt semt yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri

İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge ile pazarların haftada bir kez kurulmasına izin çıktı. Genelgeye göre pazar yerleri cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında açılacak. Bu gelişme sonrası vatandaş hangi pazarın açılacağını merak eder oldu. İşte yarın İstanbul'da semt semt açılacak pazar yerleri.

Cumartesi günü İstanbul'da hangi pazarlar açık? 8 Mayıs Açık olan pazarlar tam liste!

İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge ile pazarların haftada bir kez kurulmasına izin çıktı. Genelgeye göre pazar yerleri cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında açılacak. Peki, Cumartesi günü İstanbul'da hangi pazarlar açık?

Bayramda namazı kılınacak mı? Bayram namazı saatleri!

9 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00'dan başlayıp, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00'e kadar sürecek şekilde 17 gün sürecek olan tam kapanmada Bayramda namazı kılınacak mı? Bayram namazı saatleri!

Son dakika! Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Bayram namazı camilerde kılınacak

Son dakika! Diyanet İşleri Başkanlığı, bu yıl Kovid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen koşulları sağlanarak camilerde bayram namazı kılınabileceğini açıkladı. İl il paylaşılan bayram namazı saatlerine göre Ramazan Bayramı namazı Ankara'da 06.08, İstanbul'da 06.22, İzmir'de 06.34'te kılınacak.

Cadde ve sokaklarda "tam kapanma"da sakinlik hakim

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında uygulanan 'tam kapanma'da, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de cadde ve sokaklar boş kaldı.

Son dakika haberleri... Niğde'de Hitit Antik Kenti turizme kazandırılacak

Son dakika haber... Niğde'de Hitit Antik Kenti turizme kazandırılacak Tabal Krallığı bölgesi drone ile görüntülendi Niğde'nin Çiftlik ilçesinde 2 bin 172 metre yüksekliğindeki Göllüdağ'ın zirvesinde yer alan geç Hitit dönemine ait antik kentin turizme kazandırılması için çalışma başlatıldı.

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'deki cadde ve sokaklarda "tam kapanma"da sakinlik hakim

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında uygulanan 'tam kapanma'da, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de cadde ve sokaklar boş kaldı.

Son dakika haberleri... Ölümlü trafik kazası güvenlik kamerasında

Son dakika gündem haberi: Osmaniye'de yolun karşısına geçmeye çalışan yaya, hafif ticari aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Son dakika haber: Otomobilin motor bölümüne giren kedi, cama bırakılan not ile kurtuldu

Son dakika habere göre OSMANİYE'de park halindeki otomobilin kaputunun içinden kedi sesi duyan İsmail Biçici, ön camına 'Kaputta kedi var' yazılı not bıraktı.

Son dakika haber | OTOMOBİLİN MOTOR BÖLÜMÜNE GİREN KEDİ, ÖN CAMDAKİ NOTLA KURTULDU

Son dakika gelişmesine göre OSMANİYE'de park halindeki bir otomobilin kaputunun içinden kedi sesi duyan İsmail Biçici, ön camına 'Kaputta kedi var' yazılı not bıraktı.

YOLUN KARŞISINA GEÇERKEN HAFİF TİCARİ ARACIN YAYAYA ÇARPTIĞI AN

OSMANİYE'de, yolun karşısına geçmeye çalışan Mahmut Kıllı (38), hafif ticari aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Duyarlı vatandaştan otomobilin sürücüsüne not: "Kaputta kedi var"

Duyarlı vatandaştan otomobilin sürücüsüne not: 'Kaputta kedi var' Osmaniye'de bir otomobilin kaputuna giren yavru kedi itfaiye ekiplerinin bir saatlik çalışmasıyla kurtarıldı Osmaniye'de bir vatandaş, markete gittiği sırada park halindeki otomobilin kaputundan gelen kedi sesine duyarsız kalamadı.

Çocukların tehlikeli serinliğine tam kapanmada engel olamadı

Çocukların tehlikeli serinliğine tam kapanmada engel olamadı Havaların ısındığı Osmaniye'de sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyen çocuklar yasak olmasına rağmen kar suyuyla beslenen su kanalına girerek serinledi.

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep'den Osmaniye'ye getirdi

Gaziantep'te yaşayan Mehmet Ali Kurt, ölen kedisini yaşadığı bölgede hayvan mezarlığı bulmadığı için Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde defnetti.

Vali Yılmaz'dan Ramazan Bayramı'nda Kovid-19 tedbirlerinin aksatılmaması uyarısı

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Ramazan Bayramı'nda yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında tam kapanma tedbirlerinin sürdürüleceğini belirterek, vatandaşlara bayramlaşmalarını telefonla yapmaları çağrısında bulundu.

Bayramlık kömbe telaşı başladı

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde Ramazan Bayramı'nda misafirlere ikram edilmek üzere kömbe yapımına başlandı.

"Tam kapanma"da cadde ve sokaklar boş kaldı

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında uygulanan tam kapanmada, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de cadde ve sokaklar sessizliğe büründü.

Cadde ve sokaklar tam kapanmada boş kaldı

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında uygulanan tam kapanmada, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de cadde ve sokaklar sessizliğe büründü.