Vali Kerem Al'dan basına iftar yemeği

-

Osmaniye'nin çalışkan Valisi Kerem Al, dün akşam, Karaçay reaklarasyon alanın da  protokol mensuplar ve Osmaniye basınına iftar yemeği verd...

Vali Kerem Al'dan basına iftar yemeğiOsmaniye'nin çalışkan Valisi Kerem Al, dün akşam, Karaçay reaklarasyon alanın da  protokol mensuplar ve Osmaniye basınına iftar yemeği verdi.

İftar yemeğine Osmaniye Valisi Kerem Al, Vali Yardımcıları Vali Yardımcısı Dr. M.H. Nail Anlar, Vali Yardımcısı Mehmet Öz, Vali Yardımıcısı Alp Eren Yılmaz, Vali Yardımcısı Vekili Muammer Balcı, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri

 Mehmet Yanık, Osmaniye Adliyesi  Komisyon Başkanı Dr.Ziya Koç,Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz ve Osmaniye'de faaliyet gösteren gazetelerin sahipleri ve cemiyet başkanları katıldı.

Osmaniye Valisi Kerem Al, iftardan önce protokol üyeleri ve gazetecilerle  Karaçay reaklarasyon alanını gezerek incelemelerde bulundu.

Vali Kerem Al, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeğinin bu yıl ikincisini verdiğini ifade ederek, "Amacımız, protokol üyelerini ve gazetecileri bir araya getirerek iftar yemeği vermekti. Katılan herkese teşekkürediyorum"dedi.

Valimiz Kerem Al, iftar yemeğinin ardından yeni oluşturulan göletlere Karaçayın gözünden getirilen suyun boşaltılmasını izledi.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları

Popüler Yerler

Toprakkale Kalesi
06 Temmuz 2016
Hemite Kalesi
06 Temmuz 2016
Çardak Kalesi
06 Temmuz 2016
Savranda Kalesi
06 Temmuz 2016