Kutsal Ramazan ayını geride bırakarak bir Ramazan

-

Kutsal Ramazan ayını geride bırakarak bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Müstesna bir zaman dilimi olan Ramazan Bayramı

Kutsal Ramazan ayını geride bırakarak bir RamazanKutsal Ramazan ayını geride bırakarak bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Müstesna bir zaman dilimi olan Ramazan Bayramı, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının doruk noktasına ulaştığı, birliktelik ve dayanışma için önemli bir fırsat iklimidir.

Toplumu kaynaştıran, birlik ve beraberliği pekiştiren, unutulan değerleri yeniden hatırlatan özellikleriyle bayramlar, sahip olduğumuz güzel hasletleri canlı tutan sevgi ve kardeşlik günleridir. Yakınlarımızı ziyaret etmek, toplumun yardım ve desteğe muhtaç kesimine ilgi ve şefkat göstermek için büyük bir fırsat olan bu günleri en güzel şekilde idrak edip yaşamak gerekir.

Bu düşüncelerle başta beldemiz vatandaşlarının olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramlarını canı gönülden tebrik eder; bayramın ülkemize ve bütün insanlığa barış ve mutluluk getirmesini dilerim.

Veli FİDAN
Belediye Başkanı
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir