Kahramanmaraş İlinde Devam Eden Ve Planlanan Kamu

-

Kahramanmaraş İlinde Devam Eden Ve Planlanan Kamu Yatırımları Düzenlenen Toplantı İle Değerlendirildi. Kahramanmaraş ilimizde devam eden ve
Kahramanmaraş İlinde Devam Eden Ve Planlanan Kamu Yatırımları Düzenlenen Toplantı İle Değerlendirildi.

Kahramanmaraş ilimizde devam eden ve planlanan kamu yatırımlarının görüşüldüğü toplantı, Başbakan Yardımcısı Sn. Veysi KAYNAK başkanlığında, ilimiz protokolünün değerli katılımlarıyla, 16 Ekim 2016 günü Kahramanmaraş Ramada Oteli Toplantı Salonu’nda düzenlendi.

Başbakan Yardımcısı Sn. Veysi KAYNAK başkanlığında düzenlenen toplantıya, Kahramanmaraş Valisi ve DOĞAKA Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vahdettin ÖZKAN, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet ERKOÇ, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Durmuş DEVECİ, Kahramanmaraş Milletvekilleri Sayın Nursel REYHANLIOĞLU, Sayın Celalettin GÜVENÇ, Sayın Mehmet Uğur DİLİPAK, Sayın Mehmet İlker ÇİTİL, Sayın İmran KILIÇ, Garnizon Komutanı Per.Alb. Bayram ÖLÇÜCÜOĞLU ile ilçe Kaymakam ve Belediye Başkanları, il ve bölgedeki kamu kurumlarının amirleri ile Ajansımız Genel Sekreteri Sayın Onur YILDIZ tarafından katılım sağlanmıştır.

Kahramanmaraş Ramada Oteli Toplantı Salonu’nda düzenlenen söz konusu toplantı, Sayın Vahdettin ÖZKAN’ın Kahramanmaraş’ta devam eden kamu yatırımları ile ilgili yaptığı sunumla başlamıştır. Bunun yanı sıra, Kahramanmaraş’ta 276 proje ile toplam 6,4 milyon TL’lik kamu yatırımının devam ettiğini belirten Sayın ÖZKAN, bunlardan bir kısmının 2016 yılında tamamlanacağını, geri kalanına da 2017 yılında devam edileceğini belirtti.

Kahramanmaraş milletvekillerinin ilde devam eden ve yapılacak kamu yatırımları ile ilgili kurum amirlerinden bilgiler almasının ardından, Başbakan Yardımcısı Sayın Veysi KAYNAK’ın değerlendirmeleri ve önerileriyle devam eden toplantı, düzenlenen basın toplantısı ile sona ermiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir