Hatay Girişimcilik Eğitimlerine Katılacaklar Belli

-

Hatay Girişimcilik Eğitimlerine Katılacaklar Belli OlduAntakyada 3 ve İskenderunda 1 grup halinde gerçekleştirilecek olan Uygulamalı Girişimcilik

Hatay Girişimcilik Eğitimlerine Katılacaklar Belli



Hatay Girişimcilik Eğitimlerine Katılacaklar Belli Oldu

Antakya’da 3 ve İskenderun’da 1 grup halinde gerçekleştirilecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katılacaklar, eğitim tarihi ve yeri aşağıda yer almaktadır.

İSKENDERUN KARMA GRUP

Eğitim Tarih ve Saati: 11-21 Temmuz 2016, saat 09:00

Eğitim Yeri: İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (Yenişehir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:51 Kat-1 İskenderun)

Eğitime Katılmaya Hak Kazananlar:

Sıdıka Yanmaz
Mehmet A. Mehmelet
Leyla Erdem
Hülya Sevinç
Nurdane Kınalı
Figen Keskin
Ahmet Akkaş
İbrahim Usta
Songül Çetin
Tuba Akyel
İbrahim Çapar
Handan Çepikkurt
Yılmaz Akgündüz
Melike Vecihe Koç
Melda Koç
Süer Haslıoğlu
Eda Has
Gönül Paşaoğlu
Begüm Altunlu
Ahmet Oğul
Ebru Köse
Derya Topçu
Çiğdem Turhan
Ayfer Ünler
Murat Kaya
Veysel Kenan Su
Yusuf Orhan
Burçin Şahin
Pınar Gül
Cihangir Türcan
İskenderun Yedekler
1-Bengisu Kayıkçı
2-Naile Okur
3-Filiz Kurt
4-Nilüfer Köseler
5-Nursev Bağlan
6-Meryem Bağlan
7-Hicran Sarpyar
8-Ali Enes Dolucan
9-Barış Kerem Özdemir
10-Tekin Ceritoğlu

ANTAKYA KARMA GRUP
Eğitim Tarih ve Saati: 11-21 Temmuz 2016, saat 09:00
Eğitim Yeri: DOĞAKA (Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Birinci Tabakhane Sk. No:20 Antakya)
Eğitime Katılmaya Hak Kazananlar:

Adnan Kuzu
Mehmet Coşkun
Barış Mansuroğlu
İsmet Yıldırım
Mehmet Dinç
Nemir Haddur
Süleyman Özkan
Güler Arslan
Kenan Düzay
Can Uysal
Süleyman Kızılay
Muharrem Çayırcı
Lutfi Ürek
Metin Keskin
Serkan Karyelioğlu
Yusuf Bakımcı
Ufuk Güleç
Yaşar Tatar
Osman Zahter
Salih Bayram
Sezgin Parlakgün
Ayhan Dünya
Nazif Avcı
Ali Bıyıklı
Vasfi Akarsu
İbrahim Karabay
Mahmut Mengilli
Ercan Ğazi
Süleyman Üregen
Rıdvan Gençoğlu
Antakya Karma Grup Yedekler:

1-Ufuk Mısırlı
2-Hasan Berber
3-Hakan Koşaray
4-Gökhan Sönmez
5-Turğay Kılınç
6-Bilal İhsan Kızıldağ
7-Arif Ulaş
8-Yusuf Metin
9-Mehmet Ata Yavuz
10-Mustafa Doysal

ANTAKYA KADIN GRUP-1
Eğitim Tarih ve Saati: 25 Temmuz-4 Ağustos 2016, saat 09:00
Eğitim Yeri: DOĞAKA (Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Birinci Tabakhane Sk. No:20 Antakya)
Eğitime Katılmaya Hak Kazananlar:

Adile Kartal Şan
Aida Dağlı
Arzu Duymaz
Aysel Ürek
Ayten Şahutoğlu
Belma Oktay
Bengisu Kayıkcı
Ceren Bozkurt
Ceylan Bayram
Dilek Gül İlbasmış
Diyana Haddur
Ebru Rahmioğlu
Ebru Tul
Elif Yenilmez
Fadim İmrek
Fatma Aydın
Ferda Oktay
Filiz Parlakgün
Firdos Apan
Gökçe Salkım
Gönül Karadeniz
Gülbahar Kızgıntaş
Sibel Süral
Gülsevim Zateri
Hamami Serpil Ataş
Hanife Durmuş
Hatice Arslandağ
Hatice Yılmaz
Hava Güngörmüş
Hayriye Evci

ANTAKYA KADIN GRUP-2
Eğitim Tarih ve Saati: 8-18 Ağustos 2016, saat 09:00
Eğitim Yeri: DOĞAKA (Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Birinci Tabakhane Sk. No:20 Antakya)
Eğitime Katılmaya Hak Kazananlar:

Hülya Keskin
Hülya Safa
Melisa Alpay
Meryem Güldiker
Mihbare Tüygüz
Muhabet Güngör
Müne Kurt
Nahli Aslan
Neslihan Kızılkoca
Nilüfer Soylu
Nucut Cünedioğlu
Özgül Gençoğlu
Pınar Baran Turan
Pırıl Akçay
Rumaysa Genç
Sabahat Bulguoğlu
Sara Köseoğlu
Selda Arpacı
Semire Buz
Serap İnan
Sevda Çınar
Sevil Hamderi
Sonay Berna Gürbostan
Suham Ördek
Sultan Boz
Şenal Bektaşlı
Yasemin Çam
Yıldız Aldanmaz
Yüksel Bakırcı
Yüksel Tuna

Kadın Grup Yedekler:
1-Fatma Güneş
2-Ece Göçmen
3-Ayşegül Kaya

http://www.dogaka.gov.tr/Duyuru-detay.asp?M=2&Medya=guncel-duyurular&D=2431&Duyuru=hatay-girisimcilik-egitimlerine-katilacaklar-belli-oldu




Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir