Gözü Dönmüş Saldırganlar, Parkta Önünü Kestikleri ...

Osmaniye, İtfaiye, Afganistan, Zeytinburnu -

İstanbul Zeytinburnu'da bir grup, parkta yürüyen Afganistan uyruklu gencin önce önünü kesti sonra darbedip dereye attı. Afgan genç, ekiplerin yarım saatlik çalışmasıyla kurtarılırken polis her yerde saldırgan grubu arıyor.

Gözü Dönmüş Saldırganlar, Parkta Önünü Kestikleri ...İstanbul Zeytinburnu Çırpıcı Parkı'nda yürüyen Afganistan uyruklu Nurdan Metodni bir grubun saldırısına uğradı. Bir süre darp edildikten sonra çırpıcı deresine atılan genç itfaiye ekiplerinin yarım saatlik çalışmasıyla kurtarıldı.

Olay, Zeytinburnu Osmaniye Mahallesinde Çırpıcı Parkı'nda meydana geldi. İddiaya göre; Afganistan uyruklu Nurdan Metodni parkta yürüdüğü sırada bir grup önünü kesti. Henüz bilinmeyen bir nedenle Metodniye saldıran kişiler, bir süre darp ettikten sonra Metodni'yi çırpıcı deresine attı.

EKİPLERİN YARIM SAAT SÜREN ÇALIŞMASIYLA KURTARILDI

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Dereye atılan Afganistan uyruklu genç itfaiye ekiplerinin yarım saatlik çalışmasıyla kurtarıldı.

POLİS SALDIRGANLARIN PEŞİNDE

Nurdan Metodni sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla çevredeki bir hastaneye götürüldü. Polis saldırganları arıyor.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir