Doğu Akdeniz Bölgesi Emitt 2017 Uluslararası Turizm

-

Doğu Akdeniz Bölgesi Emitt 2017 Uluslararası Turizm Fuarına Hazırlanıyor Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı EMITT Fuarı bu yıl 26 29 Ocak 2017 tarihleri

Doğu Akdeniz Bölgesi Emitt 2017 Uluslararası TurizmDoğu Akdeniz Bölgesi, Emitt 2017 Uluslararası Turizm Fuarı’na Hazırlanıyor

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı EMITT Fuarı bu yıl 26 – 29 Ocak 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT 2017 Fuarı’na katılım sağlayacaktır.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında gerçekleşecek olan söz konusu fuarın Ocak 2016’da düzenlenen 20. EMITT Turizm Fuarı, 70 ülke ve 4.550 kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla toplam 56.124 ziyaretçiyi ağırladı.

Ocak 2017’de düzenlenecek olan EMITT Turizm Fuarı 20. yılında, kongre turizmi, kış ve outdoor sporları turizmi ve sağlık turizmini de gündemine alarak 80 ülkenin katılımını hedeflemektedir.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ile Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye Valiliği koordinasyonunda, bölgemiz illerindeki İl Kültür Turizm İl Müdürlüğünün koordinasyonunda Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerimizin ilçeleri DOĞAKA Standı çatısı altında toplanacak ve bölgemizin tanıtımı yapılacaktır. Bunun yanı sıra, bölgemiz illerinde turizm sektöründe faaliyet göstermekte olan otellerimiz, seyahat acentalarımız ve tur operatörlerimizin de katılım sağlayacağı ek firmalar standının da bulunması hedeflenmektedir.

Bölgemiz illerinin yöresel ürünlerinden, el sanatlarına kadar pek çok konuda tanıtımının yapılacağı söz konusu fuarda Ajansımız standlarında siz değerli kamuoyunu ve bölgemiz hemşerilerini ağırlamaktan onur duyarız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir