Doğaka Proje Hazırlama Eğitimleri Başlıyor Ulusal ve

-

Doğaka Proje Hazırlama Eğitimleri Başlıyor Ulusal ve uluslararası fon kaynaklarından yerel paydaşların etkin bir şekilde faydalanabilmesi DOĞAKA

Doğaka Proje Hazırlama Eğitimleri Başlıyor  Ulusal veDoğaka Proje Hazırlama Eğitimleri Başlıyor!

Ulusal ve uluslararası fon kaynaklarından yerel paydaşların etkin bir şekilde faydalanabilmesi, DOĞAKA programlarının yararlanıcılar tarafından doğru şekilde anlaşılıp Ajansımıza nitelikli projelerin sunulabilmesi ve bölgemizde proje hazırlama kapasitesinin geliştirilmesi için Bölgemiz illeri (Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye) merkez ve ilçelerinde kurum ve kuruluşların personelinin talepleri doğrultusunda kasım ayında Ajansımız tarafından ücretsiz “Proje Hazırlama Eğitimleri” gerçekleştirilecektir.

Hafta içi 1 gün mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilecek olan eğitimlerde, projenin tanımı, sorun ağacı, mantıksal çerçeve, Ajansın destek programları, AB fonlarına yönelik proje hazırlanması, başvuru ve bütçe formunun doldurulması v.s. hususlar uygulamalı olarak ele alınacaktır.

Eğitimlerin hangi ilçelerde yapılacağı, yerleri ve tarihleri ilçelerden gelen talepler doğrultusunda belirlendikten sonra web sitemizde duyurulacaktır.

Söz konusu eğitime katılmak isteyenlerin ekteki formu bireysel veya kurum olarak doldurarak 02 Kasım 2016 tarihine kadar cemil.kaya@dogaka.gov.tr e-posta adresine iletmeleri rica olunur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

DOĞAKA Genel Sekreterliği

http://www.dogaka.gov.tr/Haber/Dosya/www.dogaka.gov.tr_2491_KN1Y54TB_EK-PCM-Talep-Formu.doc
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir