DOĞAKA Koordinasyonunda Kahramanmaraş ili Ayakkabıcılık

-

DOĞAKA Koordinasyonunda Kahramanmaraş ili Ayakkabıcılık Sektörüne Yönelik Sertifikalı Kurumsallaşma ve Marka Yönetimi Eğitimi Başlıyor

DOĞAKA Koordinasyonunda Kahramanmaraş ili AyakkabıcılıkDOĞAKA Koordinasyonunda Kahramanmaraş ili Ayakkabıcılık Sektörüne Yönelik “Sertifikalı Kurumsallaşma ve Marka Yönetimi” Eğitimi Başlıyor

Ajansımız koordinasyonunda, Kahramanmaraş ilimiz Ayakkabıcılık sektöründe hizmet veren firmalarımızın şirket yönetiminin kurumsallaştırılması ve üretici firmalarımızda markalaşmanın desteklenmesi amacıyla ücretsiz Kurumsal Sertifikalı Eğitim Programı başlamaktadır.

Ayakkabıcılık sektörü firmalarımızın daha iyi yönetilebilmesi amacıyla; temel bilgisayar kullanımı, temel muhasebe yönetimi, kurumsallaşma/ markalaşma, satış ve pazarlama konularında aile şirketlerimizin bilgi ve tecrübelerin artırılması amacıyla, 01-02 Eylül 2016 tarihlerinde 09.00-17.40 saatleri arasında, DOĞAKA Kahramanmaraş Yatırım Destek Ofisi Toplantı Salonu’nda "DOĞAKA Kurumsallaşma ve Marka Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı" düzenlenecektir.

İki gün sürecek olan “Kurumsallaşma ve Marka Yönetimi Sertifikalı Eğitim Programı”na katılım ücretsiz olup, bahse konu eğitim programı aşağıdaki gibidir.

Ajansımız tarafından, sektör temsilcisi katılımcılarımıza eğitimlerin sonunda “Kurumsal Eğitim Katılım Sertifikası” takdim edilerek, “DOĞAKA Eğitim Sertifika Töreni yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak ve eğitimlere kayıt yaptırmak için 0326 225 14 15/ 115 numaralı telefon ile görüşmeniz önemle rica olunur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

http://www.dogaka.gov.tr/duyuru-detay.asp?M=2&Medya=guncel-duyurular&D=2453&Duyuru=dogaka-koordinasyonunda-kahramanmaras-ili-ayakkabicilik-sektorune-yonelik-sertifikali-kurumsallasma-ve-marka-yonetimi-egitimi-basliyor
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir