DOĞAKA Koordinasyonunda 2017 Yılı CNR IMOB Uluslararası

-

DOĞAKA Koordinasyonunda 2017 Yılı CNR IMOB Uluslararası Mobilya Fuarı Ön Hazırlık Toplantısı Düzenlendi Ajansımız fuar katılım desteği ile
DOĞAKA Koordinasyonunda 2017 Yılı CNR IMOB Uluslararası Mobilya Fuarı Ön Hazırlık Toplantısı Düzenlendi

Ajansımız fuar katılım desteği ile 24-29 Ocak 2017 tarihlerinde, İstanbul CNR EXPO Uluslararası Fuar Alanı’nda katılım sağlanması hedeflenen CNR İstanbul Mobilya Fuarı’nda (CNR IMOB 2017) ile bölgemiz mobilya üretim firmaları, önümüzdeki 10 yılda ihracatta dünyanın ilk 7 ülkesi arasında yer almaya odaklanan Türk Mobilya Endüstrisi hedef pazarlarının alıcılarıyla buluşmak için hazırlık çalışmalarına hız verdi.

Ajansımız ev sahipliğinde, 16 Aralık 2016 Cuma günü, bölgemizden söz konusu fuara katılım sağlayacak olan mobilyacılık sektörü firmalarının iştiraki ile CNR IMOB 2017 Uluslararası Mobilya Fuarı Ön Hazırlık Toplantısı düzenlendi.

Sektörün lider kuruluşu MOSFED– Mobilya Sanayicileri ve İşadamları Dernekleri Federasyonu ve CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. iş birliğinde düzenlenecek olan söz konusu fuarda, Hatay ilimizden 15 firma ile Kahramanmaraş ilimizden 1 mobilya üretim firması olmak üzere toplamda 16 üretici firmanın stand konstrüksiyon maliyetlerini kısmi oranda karşılayarak, Ajansımız mobilyacılık sektöründe bölgesel kalkınmaya katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı olarak söz konusu fuar organizasyonunda Ajansımız fuar alanı stand kurulumunun sağlanması yönünde, kısmi oranda firmalarımızı desteklemektedir. Fuar alanının kiralanması, firma temsilcilerinin ulaşım, konaklama ve navlun maliyetleri, katılımcı firmaların kendi imkânlarıyla karşılanmaktadır.

Kalite ve tasarımını uluslararası alanda kabul ettiren Türk mobilya sanayisinin ve özellikle mobilyacılık sektöründe adını duyuran bölgemiz firmalarının, dünya mobilya devleriyle büyük randevusu 24- 29 Ocak 2017 tarihleri arasında, İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’nde olacaktır. 2017 yılında mobilyacılık sektöründe gerçekleştirilecek bu dev organizasyon ile beş kıtada 200'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren sektörün kalite, işçilik ve tasarımda ulaştığı başarı tüm dünya ile paylaşılacaktır. Orta Doğu, Yakın Doğu, Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Kuzey Afrika'dan mobilya endüstrisinin önemli karar vericilerinin de davet edilmekte olduğu söz konusu fuarda bölgemiz mobilyacılık sektörü temsilcilerini ve halkımızı bölgemiz mobilyacılık sektörü firmalarımız stantlarına davet etmekten onur duyarız.

Tüm kamuoyuna ve özel sektör temsilcilerimize saygıyla duyurulur.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir