Antakya Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başvuruları

-

Antakya Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başvuruları Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinden mezun olarak kendi işini kuracak girişimciler iş

Antakya Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri BaşvurularıAntakya Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başvuruları

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinden mezun olarak kendi işini kuracak girişimciler, iş fikirleri kapsamında eğitim süresi içinde yapacakları atölye çalışmaları sonucu hazırlayacakları iş planları ile KOSGEB’e başvurabileceklerdir.

KOSGEB tarafından uygun görülen iş planı sahipleri, ekli bilgi notunda detayları yer alan, KOSGEB’in 50.000 TL’ye kadar hibe, 100.000 TL’ye kadar faizsiz geri ödemeli kredi şeklinde sağladığı “Yeni Girişimci Desteği’nden yararlanabilecektir.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı her yıl kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına yönelik olarak Hatay ilinde 32 saatlik, ücretsiz 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' düzenlemektedir. Ajansımızın Reyhanlı, İskenderun, Belen ve Arsuz ilçelerindeki kurumlarla işbirliği içerisinde gerçekleştireceği eğitimlerden sonra Antakya’da Nisan ayında eğitimler başlayacaktır.

Söz konusu eğitimlere katılmak isteyenlerin ekte yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra, nüfus cüzdanı fotokopileriyle birlikte en geç 23 Mart 2017, Perşembe Günü, Saat:18.00’a kadar Ajansımıza başvurması gerekmektedir. Başvuruların belirlenen kontenjanın üzerinde olması durumunda eğitime katılacaklar mülakatla belirlenecektir.

Kamuoyuna duyurulur

Ek:
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuru Formu
KOSGEB Yeni Girişimci Desteği Bilgi Notu

http://www.dogaka.gov.tr/Haber/Dosya/www.dogaka.gov.tr_2622_KK7J37WS_EK1-Basvuru-Formu.doc

http://www.dogaka.gov.tr/Haber/Dosya/www.dogaka.gov.tr_2622_VA7X84ME_EK2-Bilgi-Notu.docx
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir