Antakya Mobilyacılığı Sektör Temsilcileri ile

-

Antakya Mobilyacılığı Sektör Temsilcileri ile Mobilyacılık Sektörüne İlişkin 2017 Yılı Kurumsal Faaliyet Planlamaları Değerlendirildi.
Antakya Mobilyacılığı Sektör Temsilcileri ile Mobilyacılık Sektörüne İlişkin 2017 Yılı Kurumsal Faaliyet Planlamaları Değerlendirildi.

Ajansımız ev sahipliğinde, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanlığı işbirliğinde, Şubat 2017 Çarşamba Günü, DOĞAKA Yönetim Kurulu Toplantı Odası’nda sektörel değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Bölgemizin lokomotif sektörlerinden birisi olan Antakya Mobilyacılığı 2017 Yılı faaliyet planlamaları arasında yer alan, CNR IMOB 2017 Uluslararası Mobilya Fuarı’na katılım sağlayan sektör temsilcilerimizin fuar sonunda anket uygulamaları gerçekleştirildi. Söz konusu fuardan elde edilen somut faydalar değerlendirilirken gelecek yıla ilişkin uygulama detayları hakkında firmalarımızın görüş ve önerileri alındı.

Bunun yanı sıra, sektörümüzün tanıtımının daha etkin yapılabilmesi amacıyla hazırlanmakta olan “Antakya Mobilyacılığı Tanıtım Filmi” çalışmaları kapsamında hazırlanan taslak prodüksiyon çalışma sektörün ilgililerinin görüş ve değerlendirmelerine sunulurken, bölgemiz mobilyacılık sektörünü daha iyi yansıtabilmesi amacıyla firmaların tanıtım filmine ilişkin alternatif önerileri de değerlendirmeye alınmıştır. 2017 yılında gerçekleştirilmesi planlanan sektörel faaliyetlere ilişkin de işbirliği görüşmeleri gerçekleştirilmiştir.

Toplantı kapsamında, DOĞAKA Genel Sekreteri Sayın Onur YILDIZ Ajansımız tarafından sektöre vermiş olduğumuz destekler hakkında bilgilendirmelerde bulunurken, Antakya Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanı Sayın Mehmet Ali YAPAR ise konuya ilişkin desteklerin sektörün gelişimine ve bölgesel kalkınmaya destek verilmesi amacıyla büyük katkı sağladığını dile getirerek teşekkürlerini iletmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir