Ajansımız Hatay Valiliği ve İskenderun Teknik

-

Ajansımız Hatay Valiliği ve İskenderun Teknik Üniversitesi ile Başarılı Proje Sözleşmelerini İmzaladı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı DOĞAKA 2016

Ajansımız Hatay Valiliği ve İskenderun Teknik
Ajansımız Hatay Valiliği ve İskenderun TeknikAjansımız, Hatay Valiliği ve İskenderun Teknik Üniversitesi ile Başarılı Proje Sözleşmelerini İmzaladı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 2016 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Hatay Valiliği ve İskenderun Teknik Üniversitesi’nin başarılı bulunan projelerinin sözleşmeleri imzalanmaya devam etmektedir.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı adına Genel Sekreter Onur YILDIZ ve Hatay Vali Yardımcılarından Hasan Volkan KÖKSAL tarafından sözleşmesi imzalanan “2015-2016 yılı AB Projelerinin Etki Değerlendirme Analizi Danışmanlık Hizmeti Alımı” başlıklı proje kapsamında 2015 ve 2016 yıllarında gerçekleştirilen AB projelerinin analizi yapılarak raporlanması hedeflenmektedir.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay DERELİ ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur YILDIZ tarafından imzalanan” İskenderun Teknik Üniversitesi için Stratejik Plan Hazırlama Eğitimi ve Danışmanlığı” başlıklı proje ile İskenderun Teknik Üniversitesinin "Teknoversite" ilkelerine uygun olarak stratejik planlama ve stratejik düşünme sürecinin kurgulanması hedeflenmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları
Görüş Bildir