Osmaniye Haber

osmaniye son dakika güncel haberler yer almaktadır.


Osmaniye Hortum Bir Kişiyi Demir Şemsiye ile Birlikte ...

Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde meydana gelen hortumda gölgelik şemsiyesi ile bir kişinin havaya uçma görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

27 Mart 2019

Akılalmaz Olay! Hal İşçisi Çıkan Hortumda Şemsiye ...

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde çıkan hortum sırasında, sebze halinde çalışan vatandaş iş yeri önündeki şemsiye ile birlikte havaya uçtu. Talihsiz hal işçisinin hava yükseldiği anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

27 Mart 2019

Osmaniye Düziçi'nde Kız Çocuğuna İstismar Şüphelisi ...

Düziçi'nde kız çocuğuna istismar şüphelisi 13 kişi adliyedeOsmaniye'nin Düziçi ilçesinde, 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundukları iddia edilen 11 kişi ve olaya göz yumdukları ileri sürülen çocuğun anne babası gözaltına alındı.

26 Mart 2019

Düziçi'nde Kız Çocuğuna İstismar Şüphelisi 13 Kişi ...

OSMANİYE'nin Düziçi ilçesinde, 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundukları iddia edilen 11 kişi ve olaya göz yumdukları ileri sürülen çocuğun anne babası gözaltına alındı.

26 Mart 2019

14 Yaşındaki Kız Çocuğuna İstismarda Bulunan 13 Kişi ...

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan 13 kişi tutuklandı. Küçük kızın anne ve babasının istismara göz yumduğu belirlendi.

26 Mart 2019

Osmaniyeli Girişimcilerden Dünyada İlk...kaynak Ölçeklendirme ...

Osmaniyeli girişimcilerden dünyada ilk...Kaynak ölçeklendirme sistemi geliştirdiler Osmaniye'de web tasarımı üzerine çalışmalar yapan genç girişimci iki arkadaş, KOSGEB'in desteğinde ARGE projesi ile dünyada ilk ve tek olan kaynak ölçeklendirme sistemini geliştirdi Bu sistem sayesinde...

26 Mart 2019

14 Yaşındaki Kız Çocuğuna İstismardan 13 Kişi Tutuklandı

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan 13 kişi tutuklandı.

26 Mart 2019

Gaziantep Polisgücü, Osmaniye'ye Şans Tanımadı 4-0

Türkiye Hokey Federasyonunun Gaziantep ev sahipliğinde gerçekleştirdiği Açık Alan Süper Ligi birinci etabında liderlik koltuğuna oturan Gaziantep Polisgücü Hokey Takımı bu gün karşılaştığı rakibi Osmaniye Hokey Kulübü takımını 4-0'lık skorla yenerek ligdeki puanını 18'e yükseltti.

25 Mart 2019

Ortaokul Öğrencilerinden Mehmetçik'e Hediye

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde ortaokul öğrencilerin ördüğü atkı ve bereler ile yazdığı mektuplar, Mehmetçik'e gönderildi.

25 Mart 2019

Kontrolden Çıkan Otomobil Takla Attı, 2 Kişi Yaralandı

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kontrolden çıkan otomobil takla attı, kazada 2 kişi yaralandı.

24 Mart 2019

Osmaniye Kargaların Saldırısına Uğrayan Yaralı Leyleği ...

Osmaniye'de iki ayağı kırık olan ve kargaların saldırısına uğrayan yaralı leyleği, polisler kurtardı.

24 Mart 2019

Jandarmanın Refüjde Oynayan Çocuk Hassasiyeti

Osmaniye'de, trafiğin yoğun olduğu bir yolun refüjünde oyun oynayan çocukları gören jandarma ekibi, buradaki 4 küçüğü karşıya geçirerek güvenli bir şekilde ailelerine teslim etti.

24 Mart 2019

Engeli Nedeniyle Oynayamadığı Futbola Gençleri Kazandırıyor

Osmaniye'de, bir yaşındayken felç geçirerek koltuk değneklerine mahkum olan Ali Çubuk, kurduğu ve başkanlığını yürüttüğü futbol takımıyla gençleri spora kazandırıyor.

24 Mart 2019

Başkan Kadir Kara, MHP ve AK Parti Teşkilatlarına ...

Osmaniye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Kadir Kara, Osmaniye Kentleşme Modeli 2023 vizyon projelerini MHP ve Ak Parti teşkilatlarına tanıttı.

23 Mart 2019

Yatalak Eşinin Bakımını Üstlendi

Osmaniye'de 70 yaşındaki Celal Kara, 5 sene önce beynine pıhtı atması sonucu yatalak kalan 47 yıllık eşi Fatma Kara'ya çocuk gibi bakıyor.

22 Mart 2019

Osmaniye'deki Cinayet

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yol kenarında cesedi bulunan kişiyi darbederek öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan 3 zanlı tutuklandı.

22 Mart 2019

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla yürüyüş düzenlendi.

21 Mart 2019

Osmaniye Nevruz, Osmaniye'de Coşkuyla Kutlandı

Nevruz, Osmaniye'de coşkuyla kutlandıOsmaniye'de baharın habercisi olan nevruz düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

21 Mart 2019

Nevruz Bayramı Kutlanıyor

MERSİN/ Mersin ve Osmaniye'de Nevruz Bayramı, düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

21 Mart 2019

Başkan Kadir Kara'dan Öğrencilere Çanakkale Gezisi ...

Osmaniye Belediyesi tarafından Osmaniye'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen liselerarası tiyatro yarışmasında dereceye giren öğrenciler Çanakkale'ye uğurlandı.

21 Mart 2019
Görüş Bildir